укр.  

Снігова зима, я чекаю на тебе!

13 декабря 2021 г.

Снігова зима, я чекаю на тебе!

Скоро канікули, Новий Рік та багато радості!

Багато дітлахів давно чекають зимових канікул та першого снігу. Взимку на вулиці мінус, але такі морози не заважають веселитися. А що ви робите взимку? Навіть якщо хтось уже давно не дитина, а дорослий батько, це зовсім не заважає зліпити сніжну бабу чи влаштувати битву сніжками. Саме для другого часу вам знадобляться удобные машинки-снежколепы, довжиною близько 38 см.

Зовні вони нагадують щупальця з великими круглими отворами-ложками, а ось у використанні набагато простіше. У ту саму ложку треба набрати сніг, з'єднати дві напівкруглі частини, щоб вийшла одна куля, роз'єднати і дістати грудку снігу, якою вже можна цілитися в противника. А можна, як раніше це робилося, ліпити таку грудку руками, але в такому разі він не вийде таким гарним і рівним.

І коли випаде багато снігу, можна кататися і спускатися з гірок на санках або тарілках. У нашому магазині таке теж є! Величезна кількість катань та спусків. . Санки с ручками-тормозами, тарелки с веселыми наклейками. Усього дуже багато, так само, як і колірних варіантів кожного виду!


Все новости