(067) 611-85-00
(050) 353-42-88
рус.  
У кошику:
0 товари на суму
0 грн.

Ляльки Барбі Русалки

Всего товаров: 19

Де купити ляльку Барбі-русалку?

У Вашої донечки вже є класична лялька Барбі, але Ви хочете порадувати свою дитину незвичайною лялькою? Тоді Ви просто зобов'язані купити барбі-русалку зі справжнім хвостом! Така іграшка стане чудовим доповненням до колекції Вашої дочки, а також буде чудовим подарунком для всіх шанувальниць ляльок. Різні сюжетно-рольові ігри з ляльками дозволяють Вашій дитині розвивати фантазію, образне мислення та уяву, розігруючи безліч чарівних історій і неймовірних пригод зі своїх найулюбленіших мультфільмів. Ваша донечка зможе уявити себе на місці найзнаменитішої русалочки - Аріель, подружитися з рибками, медузами або крабами, і неодмінно знайти кохання всього життя! Приміряючи на себе різні образи, наприклад, принцеси або русалки, дівчинка буде набувати власну індивідуальність, навчиться розуміти переживання інших людей, розвине смак, а барбі русалочка допомагатиме їй у цьому. Крім того, такі ігри розширюють кругозір і адаптують дітей до реального світу, що позитивно позначається на їх розвитку в цілому.

У даній категорії Ви зможете знайти ляльок з рухомим або зі знімним хвостом, Барбі в наряді русалки, де під одягом у лялечки будуть звичні ноги. Деяких їх цих чарівних красунь можна навіть брати з собою у ванну! Якщо цього недостатньо, то можна вибрати русалку, яка змінює колір волосся при зіткненні з водою, або дивовижну ляльку з музичними і звуковими ефектами.

В інтернет-магазині Toys представлені найрізноманітніші ляльки, в тому числі і лялька барбі русалка, і їх асортимент поступово поповнюється. Ми здійснюємо адресну доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Запоріжжя та інші міста України, так що при бажанні Вам навіть не доведеться виходити з дому за покупками. Наша помірна ціна та висока якість обслуговування Вас приємно здивують!