(067) 611-85-00
(050) 353-42-88
рус.  
У кошику:
0 товари на суму
0 грн.

Бен Тен

Всего товаров: 3

Модні і цікаві Бен Тен іграшки, купити їх можна у нас!

На полицях нашого інтернет-магазину Toys Ви знайдете найширший спектр іграшок Бен 10, які представлені як окремо, так і в ігрових наборах за найнижчими цінами. Більшість наборів йдуть зі світловими і звуковими ефектами, для більш реалістичної гри.

Для початку, варто розібратися чому ж примітна гра Ben 10 і яку користь вона принесе дитині. У першу чергу потрібно відзначити, іграшки створені за образом героїв і аксесуарів з американського мультсеріалу «Бен 10: Інопланетна надсила». Сюжет заснований на пригодах звичайного хлопчика-підлітка, який разом зі своєю двоюрідною сестрою і дідусем відправилися відпочивати в літній кемпінг, на території якого Бен Теннісон знаходить дивний предмет, схожий на наручний годинник. Ну і, звичайно ж, цей годинник виявляються не прості, а інопланетним апаратом, який перетворює хлопчика у будь-якого надсильного інопланетянина, зображеного на табло цього годинника. Неймовірну силу мають подібні ігри для маленьких дітей, адже уява дитини здатна на куди більші чудеса, ніж уява дорослого. Дитина може бувати там, де Ви вже ніколи не побуваєте і зможе стати тим, ким дорослому ніколи вже не стати!

Більше Вам не потрібно думати, де купити іграшки Бен Тен Омніверс, наприклад, Ви просто потрапляєте в спеціальний розділ на нашому сайті, і можете вибрати будь-який ігровий набір! Купуйте шибенику іграшки Бен Тен фігурки, або просто іграшки годинник Бен Тен, щоб малюк зміг відчути себе справжнім казковим героєм, при цьому розвиваючи дитячу фантазію і логічне мислення. У даній категорії Ben Ten Ви знайдете все найцікавіше з атрибутикою цього популярного дитячого мультсеріалу.

Ми оформимо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!