(050) 353-42-88
рус.  

Великі м'які іграшки

Малюкові обов'язково потрібно купити м'яку іграшку!

М'яка іграшка - це виріб зі штучного хутра, тканини та спеціального набивання. Ще стародавні єгиптяни в третьому тисячолітті до нашої ери бавилися з іграшками, що віддалено нагадують сучасн м'які. Уже в ті далекі часи, використовувалися складні технології з виготовлення іграшок з рухомими частинами тіла. У всьому світі маленькі дівчатка і хлопчики грали м'якими зайцями, песиками, котиками, для наповнення яких використовувалися солома, тирса, стружка, вата, а також волокна бавовни. У наш час для великих м'яких іграшок використовуються зовсім інші матеріали.

Всілякі м'які іграшки великих розмірів можна купити на нашому сайті, витративши не так вже й багато часу на заповнення замовлення, що дуже зручно для зайнятої людини. Асортимент нашого інтернет-магазину Toys досить великий і відрізняється своє оригінальністю і якістю виконання і низькими цінами. Тут можна знайти подарунок на день народження для малюка у вигляді великої м'якої іграшки лева, і презент для дорослої дівчини у вигляді величезного плюшевого ведмедика, який користується особливою популярністю у всіх. Так само плюшеві іграшки у вигляді тварин, відмінно на час замінять дитині домашнього вихованця до тих пір, доки він не підросте і не зможе сам про нього піклуватися, навчаючись бути уважним до інших.

А якщо купити йому м'яку іграшку для дітей, виконану у вигляді одного з героїв мультфільмів від студії Уолт Дісней, то межам щастя не буде кінця і краю. Адже дитинча зможе за допомогою м'якого персонажа і сам перенестися в захоплюючий світ фантазії та уяви, створюючи динамічні сюжети для пригод. Крім того великих м'яких слоників, мавпочок, черепашок, пінгвінчиків, собачок і ведмедиків вкрай приємно обіймати.

Ваші покупки обов'язково потраплять до Вас в термін, адже ми робимо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!