(067) 611-85-00
(050) 353-42-88
рус.  
У кошику:
0 товари на суму
0 грн.

Дитячі гойдалки

Всего товаров: 19

Купуємо дитячі гойдалки для будинку або для вулиці!

Гойдалки - це знайомі всім з дитинства споруди, зроблені переважно з дерева або металевих матеріалів. Вони створені для розваги не тільки дітей, а й дорослих, адже мало хто відмовиться хоча б ненадовго відчути себе по-справжньому вільним. Найчастіше гойдалки встановлюються на дитячих майданчиках, місцях відпочинку, в садах або на подвір'ях. Але якщо Ви є власником власного будинку або відправляєтеся на дачу, то для того щоб урізноманітнити дозвілля своєї дитини Вам варто звернути увагу на дитячі гойдалки для вулиці та дитячі гойдалки для дому, які легко збираються і кріпляться на будь-якому турніку, шведській стінці чи гілці дерева. Така покупка буде Вам тільки на руку, так як в спекотний літній день Ваш малюк буде перебувати в затінку. А так, як при розгойдуванні дитячої качелі задіяні певні групи м'язів і вона відноситься до розваг на свіжому повітрі, то вона стає вдвічі корисною для загального фізичного розвитку і здоров'я дитини. Вуличні гойдалки для дітей стануть справжнім святом, адже немає нічого прекраснішого, ніж спогади дорослої людини про гойдалку, прив'язану на гілку яблуні у бабусі в саду.

Але не варто думати, що це розвага може бути доступним тільки на вулиці і в теплу пору року, так як є екземпляри призначені спеціально для приміщень і відрізняються своєю компактністю. Якщо Ви хочете, щоб малюк міг бавитися частіше, зверніть увагу на гойдалки колиски, крісла гойдалки і дитячі гойдалки кімнатні. Такі моделі поставляються в комплекті вже з брязкальцями на ручці, завдяки чому малюк може гратися і розвиватися одночасно. Необхідно сказати, що такі гойдалки мають текстильне покриття сидіння і м'яку набивку, що робить перебування на них ще більш приємним і комфортним. Деякі з них мають вбудовану функцію вібрації, яка заспокоює дитину та допомагає їй швидше заснути.

У нашому інтернет-магазині Toys Ви зможете придбати дитячі гойдалки зі зручною доставкою в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Одесу та інші міста України, при цьому заощадивши свій час і сили на тривалому поході по магазинах.