(050) 353-42-88
рус.  
Шановні покупці! На даний момент номери, вказані на сайті, недоступні.
Для зв'язку з нами телефонуйте за номером 0676227480 або пишіть у Зворотній зв'язок.

Телефоны, планшеты

Всего товаров: 23

Як вибрати хороший дитячий телефон?

Дитячий телефон, в силу стрімкого прогресу - необхідний аксесуар, який, на сьогоднішній день, є практично у кожного жителя цієї планети. І навіть у дітей є свої особисті пристрої зв'язку, щоб в будь-який момент зв'язатися зі своїми батьками, зі своєю вчителькою, з друзями, або зайти в соцмережу, подивитися фотографії чи знайти щось в інтернеті. Але ж зовсім маленькій дитині не потрібен справжній телефон, так як він весь час перебуває під наглядом дорослих, а навіщо ж тоді існують телефони для дітей, запитаєте Ви?

Купити дитячий телефон для малюка варто хоча б тільки тому, що набір функцій, який закладений в такі дитячі розвиваючі іграшки, буде розвивати базові навички Вашої дитини. Це приголомшлива іграшка для душі і в теж час для навчання. Адже на них є кнопочки з циферками, що дасть можливість дитині засвоїти усний рахунок до десяти. Веселі мелодії з пісеньками розвивають слухову пам'ять, а різні маленькі деталі сприяють розвитку дрібної моторики. Таким чином, купуючи іграшковий телефон у вигляді якогось звіра або персонажа мультика, Ви не тільки даєте можливість дитині відчути себе дорослим, але і допомагаєте йому в пізнанні навколишнього світу.

Дитячий мобільний телефон може бути призначений для абсолютно будь-якого віку, він може бути грою типу Тетриса, але мати вигляд мобільного телефону, або ж він може допомагати доньці чи синочку відчути себе дорослішими, бути схожим на маму і за тата, у яких є справжні телефони. У нашому інтернет-магазині Toys Ви зможете знайти і купити не тільки дитячі мобільні телефончики, а й іграшкові стаціонарні телефони, які будуть відмінно виглядати у грі в офіс або магазин. А для хлопчаків за дуже вигідною ціною у нас можна придбати набір рацій, які дійсно працюють і привнесуть в шпигунську гру ще більше реалістичності і таємничості.

Найцікавіше в асортименті наших дитячих телефонів - це безліч іграшкових девайсів, зроблених у вигляді якого-небудь персонажа, наприклад Кота Тома або Маші і Ведмедя, а також оформлених принтами Літачків, Ben Ten, Barbie, Monster High і навіть Чебурашки! Така особливість дозволить маленькій дитині ближче познайомитися зі своїм улюбленим мультиплікаційним персонажем, а малюк взросліше придбає якусь індивідуальність, якщо у нього буде телефон для дітей, оформлений принтами вже знайомих мультгероев. Ми оформляємо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя та інші міста України в найкоротші терміни відразу ж після покупки.