(050) 353-42-88
рус.  

Дитяче трюмо для дівчаток

Всего товаров: 4

Обираємо дитяче трюмо з дзеркалом для дівчинки.

Дитячі трюмо стануть кращою знахідкою для матусі, яка виховує справжню юну леді! Адже кожне дівча, дивлячись на свою маму, хоче бути з раннього дитинства схоже на неї і так само гарно одягатися, мати завжди блискучу зачіску і охайний макіяж. Якщо мама - хороша господиня, то її донька обов'язково виросте такою ж турботливою дівчиною, витонченою, що має свій власний стиль і смак.

У кожному мультфільмі для дітей, де є історія про принцесу - обов'язково фігурує туалетний столик, за яким сидить головна героїня і наспівує якусь ліричну пісеньку. Кожна поважаюча себе принцеса обов'язково повинна причепуритися для зустрічі з принцем! Такі особливості персонажів мультиплікації зроблені для того, щоб дивлячись на лицарів хлопчаки вчилися бути сміливими і ставали захисниками слабкої статі, а дівчатка дивилися на принцес і чарівниць і ставали такими ж мудрими і прекрасними.

У даній категорії Ви без проблем зможете вибрати і купити трюмо для дівчаток як найпростіше, так і з безліччю різноманітних аксесуарів і додаткових функцій, які зроблять гру ще більш чарівної і захоплюючою. Кожен дитячий столик для макіяжу незмінно оформлений в рожевих кольорах, адже це найулюбленіший і головний колір будь-якої принцеси, а також інкрустований різноманітними дорогоцінними каменями, які світяться зсередини, наліпками із зображеннями Барбі або принцес Уолта Діснея.

В цій категорії Ви зможете знайти трюмо з дзеркалом для дівчинки в тому віці, коли вже хочеться спробувати накладати справжній «дитячий» макіяж. Якщо дитяче трюмо доповнено дзеркалом, то воно обов'язково безпечне, тобто зроблене зі спеціальної дзеркальної плівки, яка обережно і рівно наліплена на поверхню спинки дитячого туалетного столика.

Іграшковий туалетний столик також може бути з різними світловими і звуковими ефектами, які активізуються або при натисканні кнопочок на самому виробі, або ж за допомогою пульта. Безсумнівно Вашій красуні-донечці сподобається ігрове трюмо, яке автоматично відчиняється одним лише натисканням на пульт керування у вигляді чарівної палички! Така особливість дійсно змусить дитину відчути себе справжньою чарівницею.

Наш інтернет-магазин Toys може організувати доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Одесу, Донецьк та інші міста України за Вашим вибором, так що жоден дитинка нашої країни не залишиться без чудової іграшки!