(050) 353-42-88
рус.  

Ляльки Евер Афтер Хай (Ever After High)

Хто такі Евер Афтер Хай?

Мабуть, складно знайти те, що діти люблять більше, ніж мультфільми та казки. А що вийде, якщо об'єднати їх разом? У особливій школі під назвою Школа Довго і Щасливо вчаться незвичайні діти. Вони є спадкоємцями найзнаменитіших у казковому світі батьків - Червоної Шапочки, Чеширського кота, Попелюшки, Прекрасного Принца, Златовласки, Білосніжки, Сплячої Красуні, Злий Королеви, Принцеси-Лебідь, Божевільного Капелюшника, Піноккіо та багатьох інших. Вони будуть осягати казкові науки, як це робили раніше їх мами і тата.

Кожен учень цієї школи повинен слідувати долі, яку йому приготували, щоб казки продовжували жити і радувати діточок у всьому світі. Але, як і сучасні діти, казкові дітки не хочуть у всьому слухатися дорослих, а все вирішувати самостійно.

Тому, деякі бунтівники не хочуть повторювати долю своїх батьків, наприклад Рейвен Квін - донька Злої Королеви. Так чарівна школа умовно розділилася на тих, хто продовжить традиції своєї родини і тих, хто хоче змінити свою долю і написати власну історію. Кожен персонаж по-своєму цікавий, а ще у кожного своє уявлення про злі і добрі справи, тому пригоди діточок в Школі Довго і Щасливо надзвичайно захоплюючі! Купити ляльку Евер Афтер Хай означає подарувати своїй донечці чарівну зустріч з улюбленим персонажем!

В інтернет-магазині Toys Ви знайдете ляльки Евер Афтер Хай недорого і на будь-який смак. Ви зможете подивитися фото, почитати характеристики і вибрати найулюбленішого героя своєї дитини, а після порадувати малечу на день народження або інше свято. Шарнірні руки і ноги у ляльок дозволяють надати їй сотні різних поз, а також змінити взуття і наряди. Ляльки Ever After High найчастіше доповнені стильними аксесуарами, які йдуть в комплекті. Таким чином, дівчинка зможе придумати свій власний сюжет для улюблених героїв або відтворити якусь серію з мультфільму.

У нас можна не тільки купити Евер афтер Хай за прийнятною ціною, а й оформити швидку доставку товарів в Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Львів, Одесу, Харків та інші міста України. Ляльки афтер Хай унікальні і неповторні, а значить, Ви почуєте від своєї дитини тільки позитивні відгуки.