(067) 611-85-00
(050) 353-42-88
рус.  
У кошику:
0 товари на суму
0 грн.

Фігурки лицарів

Всего товаров: 2

Купити фігурки лицарів або купити фігурки солдатиків?

Скільки разів Ви бачили свою дитину, захоплено грає в поліцейського, який завжди зібраний і безстрашний? Саме такі люди повинні захищати мирних громадян від різних знегод. Дитяча уява насправді не має меж, тому кожен день можна придумувати собі нові пригоди, в яких малюк стане головним героєм, або знову врятує весь світ від якоїсь біди. В категорії фігурки лицарів Ви знайдете такі іграшки, як:

  • Колекційні фігурки
  • Конструктор-фортеця
  • Збірні моделі

На нашому сайті дитячих іграшок у великому асортименті представлені товари торгової марки Технолог, яка випускає величезну кількість найрізноманітнішої продукції, починаючи від настільних ігор і закінчуючи фігурками для фарбування. Набори акрилових фарб і пензлики для творчості також можна купити за низькою ціною в нашому інтернет-магазині Toys. Більшість фігурок вікінгів, лицарів та інших воїнів поставляється не пофарбованими, тому дитина зможе проявити всі свої художні навички і багату фантазію. Фігурки середньовічних лицарів придбають жвавість, їх обладунки стануть яскравіше і ефектніше, а у солдатів пожвавіє міміка і з'являться характери.

Як влаштувати грандіозну битву, якщо немає фортеці, за якиу потрібно боротися? У цьому Вам допоможуть різні будівельні набори, наприклад, із серії Tehnolog Castle Craft. Разом з дитиною без застосування клею або ножиць Ви зберете з 3D конструктора об'ємну фортецю чи середньовічний замок, як з пластикових елементів, так і з гіпсових блоків, які ще належить виготовити.

Збірні моделі різноманітних бойових машин володіють реальною стріляниною, так що настільна тактична гра придбає ще більше реалістичності.

Ми, як самий величезний магазин дитячих іграшок - раді будемо оформити Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!