(050) 353-42-88
рус.  

Іграшкова спецтехніка

Іграшкова техніка для дітей: яку купити?

Хлопчикам зазвичай дарують багато машинок, різних солдатиків і іграшкову зброю. Для дівчаток частіше всього в подарунок вибирають ляльок, різні іграшкові коляски та набори для творчості. Але наскільки змінюється інтерес до гри, коли замість звичної колекційної моделі машини малюкові дарують, наприклад, будівельний кран або іграшковий трактор! В категорії іграшкова спецтехніка батьки знайдуть масу цікавих іграшок, а маленькі дослідники зможуть втамувати свою спрагу нового та захоплюючого. Її можна умовно розділити на:

  • Дитячі комбайни
  • Дитяча будівельна техніка
  • Іграшкові трактори
  • Дитячі бетономішалки
  • Моделі військової техніки
  • Іграшка сміттєвоз

Усілякі іграшкові самоскиди, машини Камази з цистернами, і навіть великі пожежні машини і машини-крани будуть просто незамінні як для гри вдома, так і в найближчій пісочниці.

Дорожньо-будівельна техніка передбачає собою бетономішалки, радіокеровані крани, іграшкові екскаватори на дистанційному управлінні, дорожні катки, іграшкові бульдозери і всі ті машини, що дитина могла бачити на вулицях і будівельних майданчиках Вашого міста, а також по телевізору. Це ж так цікаво, натискаючи на важелі пульта піднімати і опускати вантаж за допомогою підйомного крана і повертати кабіну на 360 градусів.

Іграшкові комбайни та дитячі трактори розширюють кругозір малюка, допомагають краще уявити собі жниву та іншу роботу на будь-якому полі або фермі. А крім цього, в них багато цікавих деталей і важелів, з якими дітки так люблять грати.

Купити сміттєвоз може спочатку здатися не дуже гарною ідеєю. Але повірте, всі ці підйомні механізми, що відкривають багажне відділення, сміттєзбірник з реалістичними шнеками та іграшкові сміттєві баки роблять автомобіль господарського призначення не менш цікавим, ніж будь-яка інша інерційна машинка.

В інтернет-магазині Toys Ви знайдете широкий асортимент товарів за найвигіднішими цінами. А ще ми здійснюємо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Миколаїв, Львів, Запоріжжя та інші міста України.