(050) 353-42-88
рус.  

Іграшкові мотоцикли

Всего товаров: 29

Як вибрати іграшковий мотоцикл для хлопчика?

Ця категорія нашого інтернет-магазину Toys безперечно порадує своєю різноманітністю і оригінальністю навіть найбільш вимогливих шанувальників мотоциклетної техніки, які знають в ній толк. Вона містить в собі популярні іграшки-мотоцикли, призначені для різних вікових категорій, які можна використовувати як для забави, так і для створення своєї неповторної колекції. Тут Ви можете знайти такі підвиди:

  • Інерційні мотоцикли
  • Заводні мотоцикли
  • Трейлери з мотоциклами
  • Іграшкові світлоцікли
  • Колекційні мотоцикли

Таким чином, серед іграшкових моделей мотоциклів можна побачити представників відомих торгових марок, як Suzuki, Honda, Yamaha, Ducatti, Aprikia, Triumph, KTM, BMW, а також Kawasaki, які спочатку займалися будівництвом теплоходів, вертольотів та іншої військової техніки. Від спортбайків до чопперів - всі вони зроблені максимально детально і схожими зі своїми прототипами, мають фірмове забарвлення, емблеми, рухливі рулі, колеса, а також відкидні ніжки, що дає можливість знімати їх зі спеціальною платформи, розміщуючи на поличці самостійно. Багато з них зроблені у вигляді металевого конструктора мотоцикла і підлягають збірці. Це дуже добре впливає на розвиток дрібної моторики рук, уважності, координації зору, а також для логічного мислення. Будьте впевнені, повне їх зібрання істотно розширить ігрові можливості і стане предметом гордості Вашого хлопчика.

Для дітлахів поменше можна купити іграшкові мотоцикли, що відповідають тематиці різних популярних мультфільмів і анімаційних серіалів, зі світловими і звуковими ефектами, з вбудованими пілотами, з колясками і без.

Іграшкові світлоцікли, прототипом яких став високошвидкісний апарат з кінофільму «Трон», мотоцикли з ілюстраціями головних героїв і прибульців Ben 10 або Спайдермена порадує їх маленьких шанувальників. Окремо хотілося б виділити іграшковий мотоцикл з військовим дизайном, що має або забарвлення хакі, написи SWAT або Police, які дозволяють пацанам відчути себе справжніми хранителями правопорядку. Багато з них мають вбудований інерційний механізм, який дозволяє їм при попередньому запуску рухатися самостійно без будь-якої підтримки, що дуже зручно для сюжетно-рольових ігор.

Наші привітні менеджери допоможуть Вам організувати доставку в будь-яке місто України, будь-то Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Луганськ і Донецьк!