(050) 353-42-88
рус.  

Іграшкові поїзди

Як правильно вибрати іграшкові поїзди?

Ви пам'ятаєте, як Ваша дитина вперше побачила справжній поїзд? Скільки подиву, радості і непідробного інтересу відчув малий! Так чому б не порадувати його власним іграшковим потягом? Він зможе разом з ним вирушати в далеку подорож навколо світу, з'їздити до бабусі, яка живе в іншому місті або просто поспостерігати за швидким рухом цієї диво-машини.

У даній категорії можна знайти багато чого цікавого, наприклад:

  • Розвиваючий поїзд
  • Іграшковий потяг
  • Музикальний поїзд
  • Іграшки паровозик Томас
  • Конструктор паровоз
  • Паровоз з мильними бульбашками
  • Іграшкова електричка

Дитячий іграшковий потяг з вагончиками цілком може зіграти роль розвиваючої іграшки для Вашої дитини. Для цього виберіть одну з іграшок, виконану у вигляді сортера, каталки або яскравого дитячого паровоза, що імітує звуки гудка. Конструктор паровоз, що складається з великих пластмасових блоків, допоможе дитині вивчити кольори та геометричні фігури, а тим часом розвинути ще й дрібну моторику рук. Дитячий конструктор з великими деталями, зроблений у вигляді веселого паровозика з вагончиками і фігурками машиністів, дозволить навіть найменшим малюкам поліпшити просторове сприйняття і координацію рухів.

Іграшковий паровоз з музичними ефектами здатний не тільки розвеселити Вашого малюка, але також поліпшити його звукове сприйняття. Яскраві вогники і всіляка підсвітка привернуть загальну увагу. Паровозик Томас та його друзі також присутні на нашому сайті. Ці мультяшні персонажі, так полюбилися багатьом дітям, що зможуть захопити малюка не на одну годину, поки мама відпочиває або зайнята своїми справами.

Наш інтернет-магазин Toys надає не тільки іграшки за найнижчими цінами, а й доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!