(050) 353-42-88
рус.  

Іграшки для ванної

Чи потрібно купити іграшки для ванної дитині і навіщо?

Іграшки для ванної - невід'ємна частина купання маленької дитини. Адже багато дітей дуже недовірливо ставляться до наповненої ванни і тому починають вередувати. Їх увагу потрібно терміново чимось відволікти, поки мама буде намилювати малюка дитячим шампунем.

Така не двозначна поведінка пояснюється або неприємними відчуттями при попаданні води в очі при митті голови або страхом перед новим і незрозумілим для малюка. У такій делікатній ситуації ні крик, ні вмовляння не допоможуть, так як малятко необхідно відвернути від усіх негативних думок. А допоможуть Вам у цьому іграшки для ванної, купити які можна в нашому інтернет магазині Toys, всього за кілька хвилин оформивши замовлення, що вкрай зручно для людей з активним способом життя, які цінують свій час. Ви зможете знайти всілякі різновиди іграшок, аж до ігрових центрів, які відрізняються своєю оригінальністю і багатофункціональністю, а також матеріалами виконання, від міцної пластмаси і до м'якої гуми:

  • Гумові іграшки для ванної
  • Заводні іграшки для купання
  • Надувні іграшки у ванну
  • Пищалки
  • Зростаючі іграшки
  • Набори для малювання у воді
  • Іграшки-фонтани
  • Іграшки-бризгунчики

Будьте впевнені, що малюк, побачивши силу-силенну таких іграшок, як гумова качка для купання, жаба, рибка, черепашка, пингвинчик або дракончик, плаваючих у водичці, тут годину ж залізе в раніше ненависну ванну, позбавивши Вас від витрати своїх нервів. Деякі з них навіть можуть світитися, крякати, пищати або грати музику при натисканні. Також існують різні аксесуари для ванної кімнати, такі як настінне дзеркало оформлене опуклими фігурками або килимок антиковзаючий. Вони теж зроблять свій внесок у загальну справу, подарувавши дитині відчуття комфорту і перетворивши неприємне заняття в захоплюючу гру. Оригінальні іграшки-бризгунчики, виконані у вигляді мультяшних героїв, наприклад, Свинки Пеппі і її друзів, допоможуть розважити Вашу дитину під час водних процедур. Малюкові необхідно лише набрати всередину іграшки водичку, а після міцно стиснути її ручками, і фігурка буде бризкатися водою!

На нашому сайті Ви можете купити дитячі іграшки за найнижчою ціною. Ми оформимо доставку Вашого товару в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!