(050) 353-42-88
рус.  

Інтерактивні м'які іграшки

Купити м'яку іграшку дорослому доньці?

М'які іграшки завжди вабили дітей з неймовірною силою. Можливо, така жага викликана зовнішнім виглядом цих милих тваринок, а можливо тим, що вони плюшеві, і їх можна з легкістю дуже сильно обійняти і поділитися своїм щастям. Як стверджують психологи, саме м'які іграшки є віддушиною, знімачем стресу і релаксантом для дітей.

Але в цьому розділі ми хочемо запропонувати Вам купити м'яку іграшку, яка відрізняється від звичайної умінням щось робити: рухатися, танцювати або просто танцювати на місці, обертати головою або тулубом, співати пісні, розповідати вірші або навіть вести діалог. Такі іграшки допомагають дитині розвинути слухову пам'ять і інтелектуальний рівень, за рахунок того, що плюшевий звір починає співати пісні при натисканні наприклад на лапку або на животик, а дитинка, сама того не усвідомлюючи, вчить слова цієї пісні, тим самим розширюючи свій словниковий запас.

Найпоширенішим видом інтерактивних м'яких іграшок є іграшки з вшитим звуковим елементом в тіло або лапку. Якщо натиснути на звуковий елемент, то можна почути від іграшки народну творчість, знамениті вірші, пісеньки з мультфільмів або кінофільмів та багато іншого.

А якщо маляті з якоїсь причини стало сумно, то йому обов'язково підніме настрій тваринка-сміхотинка, яка реагує на дотик, при цьому її усмішка не залишить байдужою жодну дитину.

Для маленьких любителів мультфільмів, наш магазин приготував м'які іграшки в образах улюблених мультиплікаційних героїв, будь то Вінні-Пух, Лунтик, Маша і Ведмідь або навіть Чебурашка.

Наш інтернет-магазин Toys надає не тільки іграшки за найнижчими цінами, а й доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!