(050) 353-42-88
рус.  

Печатная продукция

Всего товаров: 13

Що потрібно для класної кімнати?

Печатна продукція - категорія нашого сайту, в якій зібрані всілякі атрибути прикраси класної кімнати не тільки в школі Вашої дитини, але і вдома. Адже коли малюк вже школяр - правильне оформлення його кімнати відіграє дуже важливу роль.

Наприклад, всілякі плакати-нагадування, які допоможуть дитині робити уроки: барвисті таблиці множення і ділення, математичні формули, пам'ятки правил російського та українського правопису. Загалом, тут Ви знайдете найрізноманітніші допоміжні матеріали для навчання технічних і гуманітарних наук, а також величезний плакат з прапорами всіх країн! Для першокласників в нас, у величезному інтернет-магазині дитячих іграшок Toys Ви є ще й симпатичні палетки з наліпками-оцінками. Наліпки-оцінки у вигляді хмаринки або сонечка відмінно підійдуть для маленького першокласника.

Незамінними атрибутами для учня є плакати шкільного розкладу, які малюк заповнить і ніколи не буде спізнюватися в школу! У комплекті до таких плакатів в нас продаються закладки-лінійки для підручників і різноманітні пам'ятки. Ну і як же справжня українська школа без портрета президента і плаката з українським гімном і символікою?

В цій категорії зібрані також і прикраси інтер'єру дитячої кімнати дошкільника. Серед них є і картки з визначенням часу по годинах, частин доби, визначенням одягу та взуття, розпізнаванням тварин, картки з фруктами і овочами, емоціями людини, їстівного і неїстівного, різноманітних рослин, квітів і всього, що можна тільки уявити! У кімнаті, де на стінах висять подібні пам'ятки, Ваш малючок буде дуже швидко запам'ятовувати все, що трапляється йому на очі день у день.

У нашому магазині не тільки іграшки за вигідною ціною, ми ще й оформляємо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Запоріжжя та інші міста України.