(067) 611-85-00
(050) 353-42-88
рус.  
У кошику:
0 товари на суму
0 грн.

Книги Доктора Комаровського

Всего товаров: 22

Купити книги доктора Комаровського в Україні!

Книги доктора Комаровського - це найвірніший і надійніший помічник будь-якої матусі і будь-якого татка! Немає нічого тривожніше, ніж хвороба маленького малюка, особливо тоді, коли батьки молоді і недосвідчені і не можуть оперативно зорієнтуватися в такій ситуації. Це цілком нормально і для цього в кожному будинку повинен бути «Довідник розсудливих батьків», який проведе Вас крізь дитинство Вашої крихітки у спокої та безпеці, з такою книгою Ви завжди будете знати, що робити в тій чи іншій ситуації.

Книги Комаровського повинні бути в будь-якому будинку, навіть якщо вони ніколи не стануть в нагоді молодим батькам, адже це докладні і дуже прості в розумінні довідники з медицини, які здатні допомогти мамі впоратися із захворюванням малюка без виклику лікаря, оцінити ризики, отримати інформацію про щеплення і таке інше. Важливий і потрібний помічник від Доктора Комаровського - це «Невідкладна допомога». Ця книжка стане Вашою опорою в екстрених ситуаціях, підкаже, коли можна обійтися без ліків і лікарів, а коли не варто тягнути ні з першим ні з другим.

Таку велику базу достовірної та корисної інформації, як в книгах доктораа Комаровського, Вам не дасть жодна пошукова система, адже керуючись різноманітним і порадами з інтернету Ви можете тільки ускладнити ситуацію. Ви можете замовити книги в нашому інтернет-магазині Toys за більш вигідною ціною, ніж в локальному магазині і насолоджуватися зручністю і доступністю корисної інформації, яку вони в себе включають. Адже доктор Комаровський - фахівець в педіатрії, його посібники наповнені важливими відомостями та порадами, які не тільки викладені простою доступною мовою, а й є офіційними медичними рішеннями тих чи інших проблем.

Крім медичних довідників самодіагностики та самолікування Ви зможете знайти в даній категорії забавні щоденнички і казочки. Щоденники послужать Вам альбомом-блогом для нотаток про Вашого зростаючого карапуза, його особливості або таланти, а казочки можна буде читати дитині на ніч, щоб допомогти їй міцніше заснути.

Навіть якщо книги Комаровського не стануть для Вас настільним домашнім посібником з лікування, вони все одно будуть допоміжним довідником для Вас і в будь-якому випадку принесуть Вам велику користь. При будь-якому замовленні ми оформимо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Луганськ, Харків, Запоріжжя та інші міста України.