(067) 611-85-00
(050) 353-42-88
рус.  
У кошику:
0 товари на суму
0 грн.

Конструктори Zoob

Всего товаров: 17

Конструктор ZOOB купити малюкові або дитині доросліше?

Дитячі конструктори ZOOB - не нове віяння, адже вони шарнірно-рухливі, але саме ці конструктори мають свій певний шарм і цим вони цікавіше інших, подібних до них. Кожен конструктор складається з набору деталей, виконаних з якісної пластмаси різних кольорів. кожна деталь має паз і шарнір, завдяки цьому Ви можете з комплекту абсолютно однакових елементів зібрати тисячу різноманітних машин, звірів та багато іншого.

Головною особливістю конструкторів ЗУБ є те, що якщо Ви придбали ще один набір деталей і вони точно такого ж розміру, як і в тому, що у малюка вже є - тоді вони повністю співпадуть. Таким чином можна нарощувати кількість елементів, з яких дитина може побудувати все що завгодно. Така особливість надає карапузові величезний простір для фантазії. У комплекті з дитячими конструкторами ZOOB йдуть інструкції і, як правило, кожен конструктор для дітей упакований в пластикову коробку, колбу, відерце або контейнер. Після гри малюк може просто скласти всі свої зібрані і незібрані деталі назад в контейнер і продовжити вже на наступний день з того ж місця, з якого він почав.

Один з різновидів конструкторів ЗУБ - це Zoob автомобілі. У комплекті з деталями для складання непосида знайде колеса, які після сбору основної частини можна буде прикріпити до новоспеченого автомобильчику. З іграшкового авто після його демонтажу можна буде зібрати що завгодно, якщо не застосовувати колеса.

Ще один із способів складання ZOOB є ЗУБ-роботи або просто Zoob creatures. Це всього-лише означає, що Ви можете змайструвати з деталей ЗУБ рухливий конструктор у вигляді скорпіона або навіть тигра!

Наш інтернет-магазин Toys радий надати Вам найкращі іграшки за найнижчими цінами і оформити доставку в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Запоріжжя та інші міста України.