(067) 611-85-00
(050) 353-42-88
рус.  
У кошику:
0 товари на суму
0 грн.

Конструктори Zoob

Дивно, але чомусь таку іграшку ми не знайшли

Що робити?
Уточніть ваш запит
Подивіться наші популярні товари

Всі популярні іграшкиПопулярні іграшки


Конструктор ZOOB купити малюкові або дитині доросліше?

Дитячі конструктори ZOOB - не нове віяння, адже вони шарнірно-рухливі, але саме ці конструктори мають свій певний шарм і цим вони цікавіше інших, подібних до них. Кожен конструктор складається з набору деталей, виконаних з якісної пластмаси різних кольорів. кожна деталь має паз і шарнір, завдяки цьому Ви можете з комплекту абсолютно однакових елементів зібрати тисячу різноманітних машин, звірів та багато іншого.

Головною особливістю конструкторів ЗУБ є те, що якщо Ви придбали ще один набір деталей і вони точно такого ж розміру, як і в тому, що у малюка вже є - тоді вони повністю співпадуть. Таким чином можна нарощувати кількість елементів, з яких дитина може побудувати все що завгодно. Така особливість надає карапузові величезний простір для фантазії. У комплекті з дитячими конструкторами ZOOB йдуть інструкції і, як правило, кожен конструктор для дітей упакований в пластикову коробку, колбу, відерце або контейнер. Після гри малюк може просто скласти всі свої зібрані і незібрані деталі назад в контейнер і продовжити вже на наступний день з того ж місця, з якого він почав.

Один з різновидів конструкторів ЗУБ - це Zoob автомобілі. У комплекті з деталями для складання непосида знайде колеса, які після сбору основної частини можна буде прикріпити до новоспеченого автомобильчику. З іграшкового авто після його демонтажу можна буде зібрати що завгодно, якщо не застосовувати колеса.

Ще один із способів складання ZOOB є ЗУБ-роботи або просто Zoob creatures. Це всього-лише означає, що Ви можете змайструвати з деталей ЗУБ рухливий конструктор у вигляді скорпіона або навіть тигра!

Наш інтернет-магазин Toys радий надати Вам найкращі іграшки за найнижчими цінами і оформити доставку в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Запоріжжя та інші міста України.