(067) 611-85-00
(050) 353-42-88
рус.  
У кошику:
0 товари на суму
0 грн.

Кіт Том

Дивно, але чомусь таку іграшку ми не знайшли

Що робити?
Уточніть ваш запит
Подивіться наші популярні товари

Всі популярні іграшкиПопулярні іграшки


Іграшка Кот Том розмовляючий - найкращий подарунок для дитини!

Розмовляючий Кіт Том - герой однойменної гри на смартфонах і безлічі флеш-ігор, які невпинно підкорюють серця все більшої кількості діточок по всьому світу! Компанії-виробники дитячих іграшок перехопили цю чудову моду і почали випускати в продаж дуже милі і забавні іграшки, які згодом стали не тільки приводом для веселощів, а й приводом для навчання.

Найпоширенішою дитячою іграшкою із серії Talking Cat Tom є розмовляюча фігурка Кота Тома, яка оснащена сенсорами дотику і тиску. Після включення інтерактивний Кіт реагує на пестування, ляпанці і чухання, а також може повторювати фрази, які малюк буде йому говорити. Якщо малюк знайомий з пухнастим персонажем з мобільної гри, то дитинчаті буде приємно отримати в подарунок такого реального героя, який безсумнівно стане його найкращим другом.

Також існує безліч навчальних іграшок, начебто інтерактивних планшетів, які мають на дисплеї мерехтячі 3D зображення. За допомогою зміни кута огляду зображення змінюється на зовсім інше, що теж є своєрідною магією для малюка. Всі іграшкові планшети можуть долучати до себе як програму взаємодії з ілюстрацією балакучого Кота Тома, так і функціональні кнопки із звуковим відтворенням алфавіту або математичних прикладів. Крім відомого Томаса планшет для дітей може включати в себе його товариша Собаку Бена і симпатичну, дуже милу подружку Кішку Анжелу.

Ви можете легко купити Кота Тома, іграшку, яка стане для Вашого малюка гідною альтернативою флеш-додатку, в якому ця мила тваринка була народжена, адже наші котики - балакають! Іграшка для дітей одразу ж стане найкращим другом для малючка.

Наш інтернет-магазин Toys надає не тільки іграшки за найнижчими цінами, а й доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!