(050) 353-42-88
рус.  

LEGO® Legends of Chima

Дивно, але чомусь таку іграшку ми не знайшли

Що робити?
Уточніть ваш запит
Подивіться наші популярні товари

Всі популярні іграшкиПопулярні іграшки


Діткам сподобається, якщо купити конструктор Chima?

Компанія Лего не стоїть на місці і завжди хоче дивувати своїх шанувальників все новими і новими серіями своїх знаменитих конструкторів. Тому вже в 2013 році випустила свої перші набори Lego Legends of Chima.

В основу концепту цих неординарних конструкторів лягла захоплююча казка про королівство Чіма, в якому прекрасно і дружно жили вісім різних кланів звірів-воїнів. Джерелом їх сили є озеро Чі, яке дає можливість не лише втамувати свою спрагу, збираючи всіх тварин на водопій, а й підживлювати самих звірів, їх фортеці і транспортні засоби чарівною енергією, завдяки Чі-сферам.

Охоронцями джерела вічної енергії завжди був клан Львів. Але завзятих крокодилів звичайно ж це не влаштовувало, оскільки найсильнішими і найрозумнішими вони вважали саме свій клан. Від цього і розгорівся конфлікт, який і поклав початок цій захоплюючій історії.

У нашому інтернет-магазині Toys Ви зможете придбати конструктори Chima, а також, окремо для повної колекції, можна купити самих героїв легенди з їх чімациклами та іншими транспортними засобами. І все це за низькими і прийнятними цінами! А для більш захоплюючого ігрового процесу Ви можете вибрати фортеці персонажів.

Подарувавши дитині конструктор серії Чима, Ви подаруєте йому море позитивних емоцій, розширите його кругозір і поспособствуете розвитку дитячої фантазії. А так як гра припускає як одного учасника, так і декількох, грати в неї можна як всією сім'єю, так і запросивши друзів свого малюка.

Ми оформимо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!