(050) 353-42-88
рус.  

LEGO® Star Wars

Дивно, але чомусь таку іграшку ми не знайшли

Що робити?
Уточніть ваш запит
Подивіться наші популярні товари

Всі популярні іграшкиПопулярні іграшки


Модні і популярні конструктори Star Wars для синочка!

Конструктори типу Lego Star Wars нададуть малюкові можливість заново зануритися в чарівну космічну пригодницьку сагу і зібрати у себе вдома всіх найулюбленіших персонажів, які тільки будуть потрапляти в коробках. Тут карапуз зможе знайти декілька видів іграшок:

  • Набори фігурок персонажів
  • Конструктори Лего з фігурками
  • Фігурки зі спиннер і армлістамі

Серія «Зоряні Війни» в шести епізодах оповідає про далеку-далеку галактику, де мешкають різні види інопланетян і людей, які володіють особливими здібностями крові. У крові багатьох з них знаходиться особлива речовина, яка сприяє розвитку ментальної сили. Оповідання розповідає про війну між добрими воїнами, що володіють Силою і між злими воїнами, які знаходяться на її Темному боці. У цій довгій і дуже цікавій історії є головні персонажі, які героїчно і відважно воюють за справедливість і добро, несучи в своєму серці тільки позитивні наміри, а також безліч епізодичних або злих персонажів, які теж запам'ятовуються своєю надзвичайною харизмою і колоритом.

Ви можете купити конструктор Star Wars малюкові, щоб дитина не тільки отримала у результаті збірки імперського штурмовика чи традиційний винищувач Імперії, а й потренувала свою дрібну моторику рук і кмітливість під час самої розваги. Отриману колекційну конструкцію можна буде поставити на поличку, як трофей. Також малюк може вибрати собі набір брелоків з головними і другорядними героями та вішати на шкільний рюкзак кожен день нову фігурку.

Наш інтернет-магазин Toys дитячих іграшок надає не тільки іграшки за найнижчими цінами, а й доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!