(050) 353-42-88
рус.  
Шановні покупці! На даний момент номери, вказані на сайті, недоступні.
Для зв'язку з нами телефонуйте за номером 0676227480 або пишіть у Зворотній зв'язок.

Магнітні дошки

Всего товаров: 23

Двостороння магнітна дошка краще односторонньої?

Магнітні дошки останнім часом завойовують все більше популярності серед дітей і дорослих. Такі дошки призначені для дітей різного віку та рівня розвитку, а крім цього легко можуть послужити наочним навчальним посібником, який допомагає дитині вивчити російську або англійську алфавіт, навчити розрізняти колірну палітру, визначати час. Найчастіше в комплектацію до магнітних входять цифри і магнітна абетка. Яскраве забарвлення поряд з оптимальним розміром, букв і цифр і арифметичних знаків обов'язково приверне увагу вашої дитини і пробудить у ньому інтерес до веселим і захоплюючим іграм і спробам самостійно скласти слова, імена і багато іншого.

Використовуючи магнітно маркерну дошку малюк зможе малювати або вчитися писати на ній за допомогою спеціальних маркерів, які легко і просто витираються спеціальною ганчірочкою або губкою, або чіпляти різні магнітики на неї. Магнітно грифельні дошки мають схожу функцію, але при цьому дозволяють малювати на зворотному боці крейдою. У цьому розділі нашого інтернет-магазину Toys за найнижчими цінами Ви зможете знайти такі товари як:

  • магнітно маркерні дошки
  • двосторонні мольберти з магнітним покриттям
  • набори магнітних цифр і літер

Такі аксесуари стануть прекрасним доповненням для дитячої кімнати. Адже малюк зможе відчути себе справжнім художником стоять перед мольбертом і створює витвір мистецтва. Просто закріпіть листок паперу за допомогою магнітів на такому магнітному мольберті і ось на ньому вже можна малювати не тільки фломастерами або крейдою, а й фарбами. Ось побачите, як очі Вашого малюка просто засвітяться від щастя.

Ми оформимо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!