(050) 353-42-88
рус.  

Магнітні пазли

Всего товаров: 52

Магнітні пазли для дітей - чудова забавка!

Магнітні пазли для дітей є такими ж корисними навчальними іграшками, як і звичайні пазли. Картинка-пазл на магнітах завжди розсічена на дуже великі деталі, з якими впорається навіть наймолодший карапуз. Адже дитячі пазли - одна з найбільш захоплюючих розвиваючих ігор, яка прищеплює малюкові уважність і посидючість з раннього дитинства, а також тренує зорову пам'ять і образне сприйняття. Поки карапуз збирає яскраву картинку, він поринає у чарівний світ казок і мультиплікаційних пригод, адже кожен ігровий пазл має зображення з сюжетом з відомих діткам історій.

У представленій категорії Ви зможете знайти для своєї крихітки магнітні пазли з феєю Тінкер Бел, Машею і Ведмедем, героями мультфільму «Тачки», Лунтиком і його друзями, персонажами казки «Ріпка», а також кошенятами, собачками, рибками і навіть машинками. З усієї цеї пишноти можна вибрати карапузові саме те, що він буде збирати з великим задоволенням.

Дитячі магнітні пазли зроблені з повітряного пінокартону або матеріалу ЕВА, який є м'яким, нетоксичним і вельми еластичним. З лицьового боку пазл оформлений глянцевому картинкою з барвистим зображенням, а зі зворотного боку закріплений на м'який магніт. Такі пазли дуже зручно збирати на магнітній дошці для малювання, яку також можна купити в нашому інтернет-магазині Toys. Таким чином, карапуз не розгубить їх у процесі, а всі вони будуть акуратно і міцно висіти перед його очима.

Після того, як Ваш малюк впорається із завданням, м'який магнітний пазл можна повісити на холодильник, як підтвердження дитячого досягнення. Ви можете купити іграшковий пазл на магнітах як для зовсім маленької дитини, так і для діток дошкільного віку. З дітлахами старшого віку можна придумувати різні повчальні історії з героями, зображеними на пазлі. Ціна на магнітний пазл дозволяє купити навіть кілька головоломок, щоб урізноманітнити дозвілля малюка. Ми оформляємо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя та інші міста України.