(050) 353-42-88
рус.  

Маленькі іграшкові машинки

Навіщо хлопцям машинки?

Маленькі іграшкові машинки купити завжди можна - за натхненням або за дуже переконливим слізним проханням свого карапуза. Але потім Ви запитуєте себе - навіщо ж маляті ця маленька машинка? Адже вона ж просто їздить і нічого більше! Все це дрібниці порівняно з тим, що дитина відчуває, граючи з такою іграшкою.

По-перше, діти дуже тремтливо ​​ставляться до розмірів: величезні і крихітні іграшки викликають у них набагато більше захоплення, ніж дитячі іграшки звичайного розміру. Фантазія дитини починає грати новими фарбами, коли малюк бачить щось маленьке або дуже велике. Тому маленькі іграшкові машинки так популярні серед зовсім маленьких дітей. Як правило, іграшкова машинка виконана з пластмаси, не має дрібних деталей, не відкривається і взагалі, эдиний інтерактивний елемент в її в корпусі - це колеса.

Але однорічні або півторарічні дітки величезним задоволенням катають такі машинки по підлозі і весело регочуть. Яскрава машинка для дітей з оченятами, а іноді навіть посмішкою, розвиває у дитини дрібну моторику рук, координацію рухів і неймовірно веселить малюка.

У нашому інтернет-магазині Toys Ви зможете знайти широкий асортимент таких машинок. Іграшки-машинки є заводні, тобто у формі тварин, є професійні машинки начебто пожежні, поліцейські або у вигляді підйомного крана.

Ви можете купити іграшкову машинку своїй дитині не тільки в однині, а й в наборі. Тепер крихітка точно знайде, чим себе зайняти в черзі в поліклініці, в громадському транспорті або взагалі де-завгодно!

Наш інтернет-магазин Toys радий надати Вам найкращі іграшки за найнижчими цінами і оформити доставку в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Запоріжжя та інші міста України.