(050) 353-42-88
рус.  

Маленькі м'які іграшки

У якому віці варто купити м'яку іграшку синові чи доньці?

Чому ж все-таки діти так люблять і прив'язуються до м'яких іграшок? Вся справа в тому, що малюк на підсвідомому рівні бачить в маленьких дитячих іграшках свого друга, якому можна розповісти все, що відбулося за день, і може щось не дуже гарне, але батькам говорити не хочеться, а то вони будуть хвилюватися. А як відомо з психології, сказане вголос перестає турбувати, а значить ведмедик, м'яка іграшка з добрими очима симпатичною мордочкою стане справжнім другом та стрессознімачем для Вашої дитини.

Друга причина в тому, що діти дуже люблять різних тварин, але не кожен батько готовий завести вихованця, або вибраний вихованець, наприклад, жива мавпочка, не призначені для життя в квартирі. Тому образ вихованця малюк вкладає в свою іграшку. Дитячі м'які іграшки на полицях нашого інтернет-магазину Toys мають дуже демократичну ціну, а також дуже широкий асортимент. Серед всіх інших виробників Вам обов'язково варто приділити особливу увагу українським вітчизняним компаніям Fancy і «Левеня», які виробляють дуже якісні та стильні м'які іграшки для дітей, які відповідають всім стандартам і сертифікатам якості. Подібні м'які іграшки можна сміливо купувати навіть діткам самого маленького віку.

На полицях нашого інтернет-магазину для своєї дитини Ви зможете придбати м'яку іграшку у вигляді маленького звіряти, ведмедя, черепахи, їжака, котика, зайця або навіть вовка, яка не просто порадує дитину, але і стане відмінним другом. Тут ви зможете знайти і тематичних тварин напередодні кожного нового року, а ще крісла та подушки у вигляді і у формі плюшевих м'яких іграшок.

Ваші покупки обов'язково потраплять до Вас в термін, адже ми робимо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!