(067) 611-85-00
(050) 353-42-88
рус.  
У кошику:
0 товари на суму
0 грн.

Міні-роботи

Всего товаров: 1

Міні-робот - найкращий друг малюка!

Рано чи пізно, у кожній родині наступає момент, коли дитина починає просити у своїх батьків придбати для нього маленького чотириногого друга. Наприклад, пухнастого котика, веселу собачку, симпатичного хом'ячка чи балакучого папугу. Але як бути в такій ситуації, коли з певних причин, будь то банальна алергія на шерсть, брак вільного часу або занадто маленький вік малюка, не виходить так зробити? Наш інтернет-магазин Toys пропонує Вам дуже простий і оригінальний вихід у вигляді всіляких міні-роботів, які завдяки своїм характеристикам і виконуваним функціям складають гідну конкуренцію справжнім тваринам. Запропонуйте своєму малюкові завести робо-пса, хом'ячка Жу-жу або динозаврика Pleo, з тією умовою, що він повинен буде доглядати за ним як за живою істотою, і якщо він пройде таке випробування, Ви купите йому цуценятко.

Інтерактивні іграшки за своїм дизайном практично нічим не відрізняються від реальних, мають вбудовані звукові та світлові ефекти, сенсорну чутливість і запрограмовані на розпізнавання і виконання певних команд, про які можна прочитати в інструкції, що додається. Купити міні-робота можна за дуже низькою ціною для своєї дитини на просторах нашого сайту, а ще аксесуари для інтерактивних іграшок, заповнивши анкету замовлення. Для розвитку координації зору, рухів, а також дрібної моторики рук, існують оригінальні іграшкові роботи на пульті управління, який часто зроблений або у вигляді повідця, або у вигляді кісточки.

Будьте впевнені, така іграшка обов'язково припаде до душі Вашому малюку і допоможе привчитися до відповідальності, уважності, а також турботи про тих, кого він приручив, адже будь-яка тварина - це не іграшка і вимагає постійної уваги до себе, в незалежності від того, маленьке воно чи вже виросло.

Наш величезний магазин дитячих іграшок славиться не тільки відмінними цінами, але і оформить Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!