(050) 353-42-88
рус.  

Набори для рукоділля

Дитячі набори для рукоділля для допитливої ​​та непосидючої дівчинки!

З давніх часів у наших традиціях закладена любов до різних видів рукоділля. Дівчатка вчилися шити, вишивати або просто що-небудь прикрашати, а хлопчики займалися більш серйозними видами рукоділля, такими як випалювання, конструювання, вироби з дерева та багато іншого. На сьогоднішній день, звичайно ж, вибір різних напрямків рукоділля на стільки великий, що діткам не доводиться нудьгувати. Головне завдання батьків вчасно зрозуміти важливість процесу створення чого-небудь своїми руками і прищепити інтерес у дітей до цього виду проведення дозвілля.

Зверніть увагу, що в цьому розділі представлені різні набори для рукоділля, які не ввійшли в інші підкатегорії з наборів для творчості. І саме в цьому розділі Ви зможете підібрати і купити різні набори для створення виробів, фоторамок, зробити різні речі з глітеру або з матеріалу ЕВА. Особливий інтерес звичайно ж завжди викликав пластилін, який навіть визнано найпопулярнішою іграшкою в світі, але компанії-виробники не стоять на місці, і в бажанні урізноманітнити дозвілля для дітей, придумали термопластилін або стрибучий пластилін, і самий кумедний вигляд - це жуйка для рук, які Ви також зможете купити в нашому інтернет-магазині Toys в розділі «Набори для рукоділля» за демократичною низькою ціною.

У нас на полицях представлені різноманітні гравюри-царапки для створення зображень на металевій пластині, мозаїки з паєток з купою блискіток, вишивки бісером і стрічками, шнурівки і дерев'яні аплікації, створення шкатулок і годинників з декоративних матеріалів і навіть набори для фігурного випічки! Ця категорія іграшок - справжній рай для маленької маминої помічниці!

Ми оформимо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!