(050) 353-42-88
рус.  

Надувні ліжка

Дивно, але чомусь таку іграшку ми не знайшли

Що робити?
Уточніть ваш запит
Подивіться наші популярні товари

Всі популярні іграшкиПопулярні іграшки


Не вистачає спальних місць? Потрібно купити надувне ліжко!

Надувні ліжка - це просто чудове рішення для безлічі життєвих ситуацій, в яких ми часто опиняємося, виїжджаючи на відпочинок, роблячи ремонт, запрошуючи багато друзів до себе в гості або ж вирушаючи в похід з наметами.

Надувні ліжка, як правило, виготовлені з дуже щільного вінілу з віскозним покриттям з одного боку, яке нагадує велюр. Така хитрість дозволяє більш комфортно почувати себе на такому повітряному ліжку, не закриваючи його нічим. Існують надувні матраци, що мають вбудований повітряний насос, який накачується за педальним принципом. Це вельми полегшує весь процес і робить його не тільки максимально простим, але і дуже швидким. Така чудова річ, як надувний матрац з вбудованим насосом, дозволять Вам не замислюватися над тим, де купити насос і який краще підібрати - у Вас вже буде два в одному.

Також існують надувні ліжка з додатковим комплектом маленьких подушок, які відмінно доповнюють і без того максимально зручний вініловий виріб. Кожна модель матраца має кілька розмірів, тому Ви зможете підібрати найзручніший і практичний саме для Вас.

Купити надувне ліжко можна для прийому великих компаній друзів, які, залишаючись з ночівлею, не будуть відчувати нестачу в спальних місцях. На відпочинку з наметом Вам не доведеться спати на твердій землі, адже можна взяти з собою надувний матрац, який перетворить Ваш похід в приємну подорож.

Але й не варто забувати, що їдучи на море Ви зможете взяти цей надувний матрац разом з собою, щоб використовувати його в якості лежака або плаваючого плоту. Ліжко надувне досить компактне і в здутому стані може займати зовсім мало місця, тому завжди буде Вам вірним супутником абсолютно в будь-якій подорожі.

В інтернет-магазині Toys Ви можете вибрати надувний матрац ліжко або надувний диван ліжко за прийнятною для Вас ціною, а також скористатися доставкою в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя та інші міста України.