(050) 353-42-88
рус.  

Іграшки-неваляшки

Чи сподобається малюкові, якщо йому купити неваляшку?

Щороку на українському ринку з'являються нові іграшки для дітей. Електронні, м'які та інтерактивні – ціле море іграшок на будь-який смак та гаманець. Але, незважаючи на це, є іграшки які будуть популярними у всі часи. До них відносяться неваляшки. Різних форм і забарвлень, з різних матеріалів - яких тільки ляльок-неваляшек не побачиш зараз на полицях магазинів. Володіючи зовсім простою конструкцією, ці іграшки радують око дитини. Сам вигляд цієї нехитрої іграшки нагадує нам про щасливі роки нашого дитинства, адже неваляшки обов'язково були майже в кожній родині. Тепер Ви теж зможете порадувати свою дитину цією чудовою іграшкою. Така лялька розвиває концентрацію та увагу, колірне сприйняття, допомагає Вашому крихітці фокусувати погляд на об'єкті, який рухається. Варто тільки злегка штовхнути ляльку, що стояла до цього нерухомо, і вона захитається в танці.

Мірні похитування неваляшки заспокоять примхливого і нервового малюка. А скільки радості вона принесе, коли карапуз усвідомлює найпростіший причинно-наслідковий зв'язок - щоб побачити танець неваляшки, треба лише підштовхнути її. З цього моменту малюк буде постійно грати з улюбленою іграшкою, рухаючи її, то слабше, то сильніше. В наслідок чого, дитина вчиться контролювати координацію своїх рухів, розвиває дрібну моторику рук, що впливає і на розвиток мовлення дитини.

У нашому інтернет-магазині Toys Ви зможете придбати неваляшки у вигляді різних тварин. Розмір неваляшек також варіюється. Придбайте зовсім маленьку дитячу неваляшку і поставте її поруч з ліжечком малюка. Кругла іграшка на зможе травмувати карапуза, а її рухи допоможуть йому швидше заснути. Великі неваляшки, такі як Іванець-киванець можна поставити в дитячій кімнаті на підлогу, і вона стане прикрасою інтер'єру. Ляльки-неваляшки – це універсальні іграшки і тому, вони відмінно підійдуть як хлопчикам, так і дівчаткам.

У нашому величезному магазині іграшок існує опція доставки в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!