(067) 611-85-00
(050) 353-42-88
рус.  
У кошику:
0 товари на суму
0 грн.

Ляльки Паола Рейна (Paola Reina)

Всего товаров: 1

Ляльки Паола Рейна - це ляльки ручної роботи!

Чим би не захоплювалася Ваша дівчинка, конструктором або грою в магазин, але вона ніколи не відмовиться від гри з лялькою. Тому що вони створені за прообразом людини. Та саме з лялькою дівчинка може ділиться своїми секретами, програвати свій день, адже вона асоціює себе з іграшкою. Такі сюжетно-рольові ігри розвивають в дитині образне і абстрактне мислення, уяву і фантазію. З лялькою можна грати як на самоті, так і в компанії подружок, разом придумуючи цікаві ігрові сюжети.

Іспанські ляльки Паола Рейна - це відмінна можливість подарувати своїй дитині оригінальну іграшку, яка буде такою ж незвичайною, як і вона сама. Ляльки Паола Рейна завоювали серця покупців різного віку, адже завдяки милим личкам, пухким губкам і довгим віям вони такі реалістичні! Кожна лялька Paola Reina має неповторну міміку, тому як всі молди виготовляються вручну. модний дизайнерський одяг з натуральних матеріалів; тіло, виготовлене з ароматизованого вінілу. Знаменитий ванільний аромат - це гордість іспанської компанії, тому кожна лялька несе в собі їх фірмовий запах.

Але головною особливістю ляльок Paola Reina є їх інтернаціональність. У колекціях бренду Ви знайдете ляльок з личками різних рас і культур: мулаток, азіаток, європейок. Таким чином, з дитинства розмивається грань між етнічними групами, а в діток виховується любов і терпимість. До того ж, такі серії є відображенням сучасної багатонаціональної Європи. А ще Ваша донечка може вибрати між пупсом-хлопчиком і пупсом-дівчинкою. Погодьтеся, що ми перерахували вагомі аргументи на користь цих оригінальних ляльок, які обов'язково займуть гідне місце серед улюблених іграшок Вашої дитини.

Серед ляльок Паола Рейну є новонароджені пупси, забавні малята, м'яконабивні ляльки Paola Reina, великі шарнірні ляльки, ляльки в історичних костюмах і ляльки-модниці, а ще ельфи, ангели і монстрики. Кожна з них унікальна, а також відрізняється високою якістю і неповторним стилем.

Купити ляльку Паола Рейна в Україні - значить виконати мрію своєї дівчинки! Крім того, ми зможемо здійснити швидку доставку в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Запоріжжя, Одесу та інші міста України. Ціна ляльки Паола Рейну залежить від її висоти і колекції, до якої вона належить. Але ми постаралися зробити вартість максимально доступною для своїх покупців. В інтернет-магазині Toys Ви можете почитати описи, характеристики, подивитися фото товарів, а також залишити відгук про нас в соціальних мережах.