(067) 611-85-00
(050) 353-42-88
рус.  
У кошику:
0 товари на суму
0 грн.

Розвиваючі центри

Всего товаров: 22

З якого віку можна розвиваючий центр купити малюкові?

Ваша дитина вже освоїла найбільш прості іграшки у вигляді брязкалець, підвісних каруселей і мобілів. А тепер час подбати про наступний етап його розвитку, виходячи на новий рівень, за допомогою забави з розвиваючими центрами для дітей, які відрізняються своєю різноманітністю і виконуваними функціями . Переважно ігровий розвиваючий центр може бути зроблений або з різних полімерів, відповідних необхідним нормам якості та безпеки, або з таких природних матеріалів, як дерево, що набагато корисніше для здоров'я малюка. Всі вони призначаються для навчання чому-небудь, придбання необхідних для подальшого життя навичок, а також поліпшенню візуального, тактильного і слухового сприйняття.

Розвиваючий центр купити за низькою ціною в нашому інтернет-магазині Toys можна не виходячи з дому і витративши якісь хвилини на заповнення замовлення, що є досить зручним для молодих мам, які не можуть відволіктися від домашніх турбот.

Серед розмаїття представленого нам ринком збуту, можна виділити в окрему категорію музичні розвиваючі центри, які порадують свого маленького володаря комплектацією. Так в одну ігрову установку, можуть входити і дитячий синтезатор, і барабани, і дудки, і брязкальця у вигляді маракасов, які сприяють розкриттю творчих задатків у дітвори і прояву її фантазії. Крім вищеописаної категорії, існують також ігрові панелі та інтерактивні рулі, дитячі баскетбольні установки великі, міні-баскетбол, а також, такі пізнавальні іграшки, як музичні глобуси, розвиваючі центри для автомобіля, оснащені підвісними брязкальцями, а також великі дитячі інтерактивні качалки, зроблені у вигляді різних тварин зі звуковими та світловими ефектами.

У нашому величезному магазині іграшок існує доставка в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!