(050) 353-42-88
рус.  

Службовий транспорт

Що таке службовий транспорт у світі іграшок?

Як часто діти бачать на дорогах міста дорожньо-транспортні машини різного призначення, наприклад, жовтий легковий автомобіль з шашечками на даху - це таксі, біла напіввантажна машина з червоним хрестом, яка мчить дуже швидко, при цьому видаючи звуки гучного сирени - це швидка допомога, а ось машина зі складними сходами червоного кольору - це пожежна машина. А ще є різна доставка - піца, доставка квітів і перевезення хліба. Все це - службові автомобілі, які ми розглянемо з Вами в цій категорії.

У розділі «Службовий транспорт» представлений широкий асортимент машинок, які належать до різних сервісів, будь-то технічна або медична допомога, обслуговування або порядку на дорогах. Тут, в нашому інтернет-магазині Toys за найнижчою ціною Ви зможете придбати іграшкову машинку своєму синові, витративши на це мінімум свого особистого часу. У нас є і вантажівки доставки квітів, машини, що розвозять хліб, таксі, військові перевізники і багато інших машин, які мають важливе призначення.

Дитячі машинки - один з головних аспектів становлення чоловічого характеру. Бути першим скрізь і завжди, бути переможцем - саме ті якості, які розвиваються у хлопчаків під час гри з дитячими універсальними машинами. Важливо зрозуміти процес влаштування автомобіля, і що робити у випадку поломки або проблем на дорозі, які існують правила дорожнього руху. Всі ці питання малюк зможе наочно вивчити, варто тільки батькам купити дорожню машину своїй дитині і подарувати йому багато радості. Зібравши порядну колекцію дитячих іграшок-машинок, хлопчисько зможе моделювати різні рольові ситуації, запрошувати друзів і влаштовувати гонки та змагання.

Ми оформимо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!