(050) 353-42-88
рус.  

Сортери

Потрібно знати який сортер купити своїй дитині! Вибираємо правильно:

З появою сортерів ігровий світ дітей віком до трьох років вельми змінився на краще, адже саме іграшка-сортер поєднує в собі розвагу з розвитком. В першу чергу, дитячий сортер - це звичайна дитяча іграшка, що випускається в різних формах і з різних матеріалів від високоякісного пластику до спеціально обробленого дерева.

Сортер для дітей - це розвиваюча іграшка, принцип якої заснований на зіставленні форм і правильного їх сортування. У малюка є велика коробка з геометричними отворами, а також набір об'ємних геометричних фігурок різного кольору. Граючи в таку дитячу гру дитина розвиває дрібну моторику рук, логічне мислення, вчиться розрізняти форми і кольори, розвиває своє просторове мислення, тим самим розширюючи свій кругозір. Іноді сортери оснащені шнурівками, щоб гра була ще більш захоплюючою. Деякі іграшкові сортери супроводжуються музичними або звуковими ефектами при правильному зіставленні фігурок, а деякі ще й виблискують світлодіодними кольоровими лампочками.

На полицях нашого інтернет-магазину Toys ви зможете купити сортери на будь-який смак і з будь-якими формами геометричних фігур за найнижчими цінами. Це можуть бути:

  • Дерев'яні сортери
  • Музичні сортери
  • Машинки-сортери
  • Будиночок-сортер
  • Сортери у формі тварин
  • Сортери-алфавіти

Граючи з такими кумедними іграшками, малюк ніколи не занудьгує, а буде проявляти допитливість. А щоб зблизиться зі своїм малюком і отримати спільне задоволення, всі члени сім'ї зможуть приєднатися до ігрового процесу.

Ваші покупки обов'язково потраплять до Вас в найкоротші терміни, адже ми робимо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!