(067) 611-85-00
(050) 353-42-88
рус.  
У кошику:
0 товари на суму
0 грн.

Триколісні велосипеди

Всего товаров: 72

Правила вибору: купуємо триколісний велосипед

Всі батьки задаються питанням, чи варто купувати дитині триколісний велосипед, адже ціна у нього не маленька, і не зрозуміло, чи буде він цікавий вашому малюку. Відповідь проста! Звичайно ж варто, адже саме велосипеди приваблюють діточок різних вікових груп. А першим кроком на шляху до здорового способу життя і хорошої координації рухів може стати саме триколісний велосипед.

Але як правильно вибрати відповідний велосипед для діток від 1 року до 4 років? Дитячі триколісні велосипеди повинні бути, в першу чергу, максимально безпечними для Вашого дитинчати. Крім того, необхідно звертати увагу на його стійкість і вагу, якиа повинна бути не надто великою.

Одним з найпоширеныших велосипедів, є візковий велосипед Lexus або велосипед Profi Trike. І в тій, і в іншій моделі присутні відмінності не тільки в кольоровій гамі, але й в матеріалах, з яких зроблені колеса. І звичайно ж, найкращим вибором будуть колеса зі спеціальної гуми, а накладним матеріалом на ручках повинен бути Eva Foam, який дозволить не ковзати рукам Вашої дитини. Найбільший комфорт в літній період принесе дитині дашок від сонця, який при бажанні можна зняти.

Купити триколісний велосипед для дитини не складе труднощів, тому що вибір в інтернет-магазині Toys дуже великий. Тут і звичайні пластикові триколісні велосипеди, і класичні дитячі велосипеди, такі як були в нашому дитинстві, і квізочкові велосипеди. Ми намаглися, щоб ціна була для Вас максимально приємною. Здійснюється доставка Київ, Дніпропетровськ, Луганськ, Харків, Запоріжжя та інші міста України.

Поки маленький велосипедист ще невпевнено відчуває себе за кермом, матуся зможе його катати як у візочку, адже велосипед може бути устаткований особливими фіксаторами і кріпленнями, обмежувачами керма, а також особовою батьківською ручкою, за яку мама зможе катати дитину. А як тільки малюк освоїться з новим засобом пересування, можна буде зняти всі засоби захисту, отримавши звичайний триколісний велосипед. Таким чином, триколісний велосипед для дітей слугуватиме Вашій дитині до трьох або навіть чотирьох років.