(050) 353-42-88
рус.  
Шановні покупці! На даний момент номери, вказані на сайті, недоступні.
Для зв'язку з нами телефонуйте за номером 0676227480 або пишіть у Зворотній зв'язок.

Заводні іграшки

Всего товаров: 23

Чим цікава заводна іграшка?

Заводні іграшки - кращі тренери для маленьких дітей в розвитку дрібної моторики рук, уважності і взагалі дуже милий спосіб розважити малюка. Заводна іграшка буде їздити, стрибати або плавати стільки часу, скільки триватиме завод.

Маленькі звірята або різні машинки, немов за велінням чарів, починають рухатися в заданому напрямку. Але як це відбувається і що це за така розвага для діток? Ну звичайно ж, це заводні іграшки, механізм яких влаштований так, що за допомогою спеціальної мотузочки або ключика вони починають самостійно переміщатися.

Такі заводні механічні іграшки допоможуть маленькому досліднику з великим інтересом пізнавати навколишній світ, дізнаватися, як влаштована флора і фауна. І найголовніше, такі ігри сприяють боротьбі з дитячими страхами перед великими тваринами. Адже саме ці заводні іграшки для дітей такі милі і добрі, що жоден малюк не встоїть перед такою забавою.

Щоб правильно підібрати і купити заводні іграшки, потрібно зробити акцент на переваги своєї дитини, хоча заводна іграшка собачка або заводний курча припаде до душі будь-якому малюку незалежно від статі. Але і вік особливо теж не має значення, так як це дуже забавно спостерігати за пінгвіном або бегемотом, який так смішно перебирає своїми лапками, тим самим просуваючись вперед.

А якщо у Вас ще й є домашні тварини, то можна використовувати заводні іграшки як забавку для котів або собачок. Тим самим піднімаючи настрій всій сім'ї, спостерігаючи, як вихованець ганяє по кімнаті іграшкову мишку або курчатко. У нашому інтернет-магазині Toys Ви зможете придбати дитячі іграшки за дуже вигідною ціною і залишити задоволеними і себе і своїх діточок.

Ми оформимо доставку Вашого товару в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!