рус.  

3D пазли

Всего товаров: 11

Як зібрати 3D пазли з дитиною?

3D пазли наш інтернет-магазин радий представити для всіх любителів незвичайних головоломок! Ця категорія товарів не залишить байдужим ні дитину, ні дорослого. У неї входять кристальні пазли і 3Д пазли з картону, пінокартону і навіть дерева.

Серія Crystal Puzzle, наприклад, являє собою об'ємні головоломки з напівпрозорого пластику, які збираються шарами. Кожної деталі відведено своє місце і на інше вона не стане. Для більшої зручності в комплект також входить докладна інструкція, яка допоможе батькам разом з дитиною правильно закріпити всі наявні елементи. Але ми радимо Вам не поспішати користуватися інструкцією по збірці! Спочатку спробуйте зібрати головоломку самостійно і лише іноді користуватися підказками, адже так гра набагато цікавіше і розвиває у малюка кмітливість. Ми гарантуємо, що Ви отримаєте величезне задоволення!

В цій категорії є тривимірні головоломки різних рівнів складності. Наприклад, є пазли, які підійдуть тільки для початківців. Як правило, це прості геометричні фігурки із пластику, які навіть малюк може скласти. Більш складні конструкції для діток доросліше мають вигляд архітектурних споруд чи інших більш складних фігур.

Об'ємні пазли у вигляді різних споруд і будівель по всьому світу привернуть увагу дітей, які цікавляться гуманітарними науками, такими як історія і географія. 3д пазли архитектура складаються з комплекту м'яких об'ємних деталей, за допомогою яких дитина зможе зібрати свій власний твір мистецтва, відновити у власній кімнаті історичний чи культурний пам'ятник. Деталі тривимірної головоломки збираються в об'ємні конструкції без клею, ножиць і додаткових пристосувань, оскільки кожен елемент має особливі насічки в тих місцях, де він повинен стикуватися з іншими деталями.

Такі незвичайні гри розширюють кругозір Вашої дитини, здорово тренують уяву, дрібну моторику рук, координацію рухів, а також логічне і просторове мислення. Ця забава підходить для всієї родини, дозволяючи згуртувати батьків і дітей, отримуючи при цьому найпозитивніші емоції і величезне задоволення. Купити 3D пазли - це означає подарувати своїм близьким не лише оригінальний подарунок, але також красивий сувенір, яким можна прикрасити кімнату, і прекрасну головоломку. У нашому інтернет-магазині Toys найприйнятніші ціни на дитячі іграшки, а ще ми оформляємо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Одесу, Харків, Запоріжжя та інші міста України.