рус.  

Новорічний декор

Всего товаров: 62
А в цьому розділі кожен покупець зможе підібрати новорічні аксесуари, від настінних чобітків для подарунків до святкових костюмів. Що стосується першого варіанту - традиція дарувати подарунки в невеликих мішечках, розташовуючи їх десь на стіні або над каміном, користується популярністю, але невеликий. Зазвичай все знаходять подарунки під ялинкою.

Переглядаючи іноземні фільми такої аксесуарний чобіт не один раз можна побачити в кадрі (звичайно, мова йде про різдвяних кінострічках). Може, хтось і в Україні радує своїх близьких подарунками ось в таких чобітках-мішечках? Тоді для цієї категорії пропонований нами різдвяний чобіт для подарунків стане незамінним новорічним аксесуаром. Невеликі за обсягом подарунки там легко помістяться, а ось квартири або машини (якщо не іграшкові) навряд чи.

Тепер друга варіація новорічні костюми для дітей. Погодьтеся, який Новий Рік без карнавального способу вашого малюка? В першу чергу їм не такий цікавий свято, та й батькам сумно дивитися на своїх пониклі дітлахів. В цьому розділі кожен день товари оновлюються і додаються, тому якщо ви не знайшли потрібний новорічний образ не турбуйтеся - вже завтра все може змінитися.

Популярна нині мультиплікаційна тема двох сестер Анни та Ельзи послужила мотивацією для створення костюма frozen, але це швидше за все для дівчаток, а пацанам для вибору пропонуються різні Супергерої. Ким же ваш малюк буде в цьому році?

Звичайно, можна проявити економність і зшити різдвяний чобіт або костюм Фрозен, тим самим здивувавши своїм рукоділлям кожного, хто буде за святковим столом, але також можна просто замовити це все в нашому інтернет-магазині, який здійснить доставку в будь-яке місто, де ви будете перебувати в найкоротші терміни, тому завжди чекаємо ваших дзвінок і замовлень, а такі міста, як Київ, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя та інших міст України чекайте наші посилки в будь-якому з ваших відділень Нової пошти!