рус.  

Тип товару
Вік
Виробник
Стать
Країна-виробник
Ціна
Колір
Матеріал
Мова

Ліплення

Всего товаров: 530

Набори для ліпки - з чого бувають?

Різноманітність асортименту в різних магазинах дитячих іграшок може трохи заплутати, але у нас в інтернет-магазині Toys Ви знайдете тільки найпотрібніші іграшки! Наприклад, дитячі набори для ліплення: вони бувають абсолютно різні, можуть складатися з пластики, пластиліну, гіпсу, текстурованого пластиліну і подібних піддатливих матеріалів, з яких можна створювати об'ємні скульптури. Чи варто говорити про прекрасний вплив на творчі навички, який ігрові набори для ліплення чинять дітям? Ваш малюк добре тренує в процесі гри з міні-скульптурами своє просторове мислення, образне мислення і зосередженість. У цій категорії Ви знайдете такі набори для творчості, як:

  • Гіпсові фігурки
  • Гіпсові магніти
  • Гіпсові барельєфи
  • Гіпсові набори для створення зліпка
  • Гіпсові фото-рамки
  • Гіпсові шкатулки
  • Декоративний пластилін
  • Текстурований пластилін

Ваш малюк може самостійно наробити магнітів на холодильник за допомогою гіпсової суміші, а потім власноруч розфарбувати їх! Ніщо так не надихає дитину, як власна творчість, яка висить на видному місці і звертає на себе увагу дорослих.

Дівчатко може змайструвати собі дивовижну гіпсову шкатулку, тим більше, що в комплект до кожного гіпсовому набору для дітей надходять форми, інструкція і купа допоміжних деталей. Після створення дитячої шкатулки її теж потрібно буде прикрасити, тому Ваша донька зможе проявити своє почуття стилу і смаку.

Матуся може купити набір для ліплення малюкові, але пограти разом з ним, наприклад - зліпити дивну фото-рамку своїми руками! Після того, як Ви закінчите гру - дайте дитині розфарбувати рамку і прилашуйте туди Ваше сімейне фото.

Найкращий подарунок для дошкільнят - пластилін. Дитячий нетоксичний пластилін, який допомагає малюку пізнавати премудрощі реального світу за допомогою форм і фактур.

Наш громандний магазин дитячих іграшок буде радий оформити доставку Вашого замовлення в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Запоріжжя та інші міста України.