рус.  

Скриньки для дівчаток

Всего товаров: 13

Купуємо доньці гарну дитячу шкатулку!

Скриньки для дівчаток - це те, що варто подарувати кожній юній леді, адже кожна така шкатулка - вмістилище не тільки власних особистих прикрас, але і крапельки чарів. У кожної мами є своя скринька, в якій вона зберігає такі красиві речі, як різні кільця і ​​сережки, ланцюжки та кулони. А деякі дитячі шкатулки для прикрас мають потаємні відсіки, в які без ключика не можна потрапити. Маленьку принцесу манять мамині особисті речі, і як можна зрозуміти той факт, що їх не можна чіпати? Все дуже просто: для цього потрібно дівчинці купити музичну скриньку, в яку малеча зможе складати вже свої власні аксесуари. Справжьою магією для крихітки стане дитяча музична шкатулка з балериною, адже рухи мініатюрної танцівниці під чарівну музику будуть захоплювати і зачаровувати Вашу дитину. Маленька дівчинка, скоріше за все, захоче з віком стати такою ж витонченою, як і фігурка, що обертається в танці.

Дитячі шкатулки бувають не тільки функціональними, але і розвиваючими, адже можна купити шкатулки для дівчаток, які продаються в розібраному вигляді. З таким набором можна спільно з мамою зайнятися виготовленням скриньки власними руками: пошити шкатулку з фетру або ж виліпити з гіпсу, а потім власними рученятами дбайливо і акуратно розписати і прикрасити. Існує дуже багато видів шкатулок для дівчаток, які Ви можете купити в нашому інтернет-магазині Toys, наприклад:

  • Музична скринька з балериною
  • Шкатулка для рукоділля
  • Дерев'яна шкатулка
  • Шкатулка Вінкс
  • Шкатулка з аксесуарами
  • Шкатулка з секретом
  • Шкатулка-скринька

Маленька модниця в будь-якому віці буде просто в захваті від такого подарунка! Адже саме ця, на перший погляд, нехитра коробочка, допоможе маляті проявити свій власний стиль і відчуття смаку, а ще дасть відчуття дорослості, до якої так прагнуть всі дітки. Для Вашої зручності ми організуємо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Луганськ, Харків, Запоріжжя та інші міста України.