У кошику:
0 товари на суму
0 грн.

Дитячі кубики

Всего товаров: 165

Хочете знати, які краще кубики дитячі купити?

Саме дитячі кубики відомі вже не першому поколінню, і саме такі іграшками завоювали популярність у всіх батьків всіх країн світу. Ну ось у кого в дитинстві не було кубиків? Звичайно ж у всіх були. Ви запитаєте, а навіщо ж тоді потрібні кубики для дітей в сьогоднішній час, коли на ринку існує так багато інших розвиваючих іграшок та ігор? А все дуже просто, справа в тому, що саме така іграшка має дуже зручну форму, яка дозволяє тримати кубик навіть самому крихітному малюкові.

Купити кубики дитячі можна відразу, як тільки малюкові виповнилося чотири або п'ять місяців і він продовжує розвивати свій хапальний рефлекс. Тут-то дитячі м'які кубики припадуть як не можна до речі, адже тканинне покриття і плюшеве або поролонове наповнення абсолютно безпечно для такого крихти. До того ж подібні м'які кубики не линяють при пранні, а ще їх можна кидати, гризти і нічого не трапиться якщо мама або тато на них ненавмисно стануть.

Для діток трохи старший варто вибрати кубики з буквами і різними картинками, які сприятимуть розвитку зорової пам'яті і запам'ятовування, розширенню кругозору та підвищенню зацікавленості в процесі навчання.

Дитячі ігри з кубиками дуже різноманітні, по мимо того, що можна збирати різні картинки або слова, тим самим підвищуючи свої інтелектуальні дані, можна з них вибудовувати цілі паркани і вдома, використовуючи його як великий конструктор. Якщо ще купити набір дитячих кубиків малюкові, у якого вже є кілька комплектів - крихітка зможе їх скласти і побудувати собі цілу фортецю!

Наш інтернет-магазин Toys дитячих іграшок надає не тільки іграшки за найнижчими цінами, а й доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!