рус.  

Дитячі кубики

Всего товаров: 71

Бажаєте знати, які купити дитячі кубики?

Саме дитячі кубики відомі вже не першому поколінню, і давно завоювали популярність у батьків у всіх країнах світу. Ви запитаєте, навіщо ж потрібні кубики для дітей у сьогодення, коли на ринку існує так багато інших розвиваючих іграшок? А все дуже просто! Справа в тому, що саме така іграшка має дуже зручну форму, яка дозволяє тримати кубик навіть малюкові.

Купити кубики дитячі можна відразу, як тільки малюкові виповнилося чотири або п'ять місяців і він продовжує розвивати свій хапальний рефлекс. Тут-то дитячі м'які кубики будуть доречні, адже текстильне покриття і плюшеве або поролонове наповнення абсолютно безпечне для малечі. До того ж, подібні м'які кубики не линяють при пранні, а ще їх можна кидати та гризти.

Для діток трохи старше варто вибрати кубики з буквами і різними картинками, які сприятимуть розвитку зорової пам'яті, розширенню кругозору та підвищенню зацікавленості в процесі навчання.

Дитячі ігри з кубиками дуже різноманітні, крім того, що можна збирати картинки або слова, тим самим підвищуючи свої інтелектуальні дані, можна з них вибудовувати високі огорожі і домівки, використовуючи його як великий конструктор. Якщо купити набір дитячих кубиків малюкові, у якого вже є кілька комплектів - дитина зможе їх об'єднати і побудувати собі казкову фортецю!

Наш інтернет-магазин Toys надає не тільки іграшки за найнижчими цінами, а й доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!