рус.  

Металеві конструктори

Всего товаров: 59

У якому віці купити металевий конструктор дитині?

Металеві конструктори стануть саме тим ідеальним подарунком, який завжди мріяв отримати Ваш синочок! Адже всім відомо, що хлопчаки - великі любителі майструвати щось, ремонтувати, збирати і розбирати, колекціонувати різні детальки і дрібні штучки, тому дуже важливо з раннього дитинства навчити дитину хазяйновитості. У Вас росте майбутній чоловік, а купити металевий конструктор хлопчику - відмінний спосіб прищепити шибеникові інтерес до творіння, а також потренувати уважність, посидючість, акуратність, зосередженість і бажання довести справу до кінця.

В інтернет-магазині Toys Вашій увазі представлені кілька видів дитячих конструкторів, тому Ви з сином зможете підібрати саме той, який припаде йому до душі. Наприклад, машинка, зроблена з металевих і пластикових деталей, не залишить байдужим жодного хлопчика в якому б віці він не був. Адже автомобілі - відома і дуже поширена слабкість всіх чоловіків і хлопчиків, а гарна і стильна мініатюра, яка стоїть на поличці, стане хорошим стимулом до розвитку цілеспрямованості у малюка. Найприємнішою особливістю збірної моделі є те, що в готовому вигляді вона абсолютно функціональна і з нею можна грати.

Також Ви зможете знайти тут класичні металеві конструктори для дітей, які з безлічі перфорованих деталей, гайок, болтів, гайкових ключів, брусків і різних елементів кріплення. З такого набору Ваш синочок зможе зібрати все, що буде завгодно його фантазії, від вертольота до паровоза, знадобиться лише його уяву. До того ж серію цих ігрових конструкторів можна комбінувати між собою.

Ми оформляємо швидку доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Івано-Франківськ, Одесу, Львів, Запоріжжя та інші міста України. Ціни на іграшки на нашому сайті Вас приємно здивують своєю доступністю.