рус.  

Повітряні змії

Всего товаров: 65

Повітряний змій - найцікавіше в нашому магазині іграшок!

Що батьки тільки не придумують, щоб відвернути своїх дітей від екранів комп'ютерів і телевізорів навіть у період канікул. Запуск повітряних зміїв - це один з кращих способів проведення вільного часу на свіжому повітрі з сім'єю. Таке захоплення сприяє розвитку кмітливості, спостережливості, моторних навичок, координації рухів і творчого потенціалу.

Якщо Ви - батьки, які хочуть зробити своїй дитині відмінний подарунок, то можна купити повітряного змія - малюк неодмінно буде задоволений покупкою. Якщо Ви впевнені в своїх силах і знанні законів аеродинаміки, то можна зробити повітряного змія своїми руками. Звичайно, для цього необхідно мати вільний час і трохи вміння працювати руками. Якщо Ви сумніваєтеся, то наш інтернет-магазин іграшок Toys люб'язно надасть широкий асортимент усіляких повітряних зміїв, а наша ціна Вас приємно здивує.

Повітряні змії літають завдяки рухам повітря, які вони підхоплюють завдяки своїй конструкції. Саме тому грати з ними найкраще у вітряну погоду, а також на відкритому просторі, де немає поблизу проводів і дерев. Ця прекрасна рухлива гра, доречна на дачі, у парку або на пляжі відкриє для Вашого сина чи доньки різні явища природи, а також найпростіші закони фізики. Дитині буде цікаво дізнатися, що на різній висоті по-різному рухаються повітряні потоки, а ще самому відчути силу вітру.

Збірка повітряного змія забере у Вас зовсім не багато часу, так як в комплекті є всі необхідні деталі і кріплення. У нас на сайті є найрізноманітніші види повітряних зміїв, наприклад, у вигляді орла, ластівки, дельтаплана, а також із зображеннями улюблених героїв мультиків і фільмів. Ви отримаєте величезне задоволення і відчуете внутрішню свободу під час спостереження за польотом керованого змія.

Ми оформимо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!