рус.  

Надувні кола

Всего товаров: 44

Обираємо на літо дитині надувне коло!

Дуже важливо з самого раннього віку прищепити дитині любов до плавання, при цьому прибрати у маляти будь-які сжаховиська пов'язані з водою, адже в літній час без прохолодної водички в річці або в морі ну ніяк не обійтися. А найкращим спорядженням для плавання, призначеним для новачків у плаванні - це звичайно ж надувне коло. Дитина, отримуючи такий нехитрий аксесуар в своє розпорядження, тут же вирушає до води, і потім спробуйте його ще витягнути звідти. Адже це так приємно плескатися, не хвилюючись, що з тобою щось трапитися.

У нашому інтернет-магазині Toys ви зможете купити надувні круги різних діаметрів за найнижчою ціною, щоб індивідуальність вашого малюка не заважала йому повною мірою насолоджуватися своїм відпочинком. Ну а для зовсім крихітної дитинчати ми підготували спеціальні дитячі кола на шию, що дасть можливість вчитися плавати всім тільцем - і ручками, і ніжками, при цьому впевнено триматися на воді.

А щоб урізноманітнити літнє дозвілля свого непосидька, ви можете так само придбати коло типу Оазис, зі спеціальною пальмою, яка захистить невгамовного шанувальника плавання від палючих променів сонця, при цьому висловить його індивідуальність. А різні кола у формі дельфінів або із зображенням різних улюблених мультгероїв будуть сприяти розвитку дитячої фантазії та уяви. Плавання в надувному колі дуже корисне, адже малюк докладає дуже багато зусиль, щоб пересувати себе всередині водної товщі, у маляти при цьому розвиваються м'язи і поліпшується кровообіг. А після того, як дитина навчиться плавати в колі -її можзно вільно випускати на воду без нього.

Наш величезний магазин дитячих іграшок буде радий оформити Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!