рус.  

Тип товару
Вік
Виробник
Стать
Країна-виробник
Ціна
Колір
Мова

Салон краси

Всего товаров: 302

Як вибрати ігровий набір для дівчаток?

Сюжетно-рольові ігри стають тим складніше, чим старше стає Ваша дитина. Він починає придумувати свої власні сюжетні лінії, героїв і правила гри. Особливе місце займають ті забави, в яких малюк намагається копіювати своїх батьків. Кроха запозичує якісь звички, обов'язки і поведінку старших. На цьому етапі розвитку Ви можете допомогти своєму малюку. Купуючи ігрові набори для дівчаток, Ви урізноманітите гру, розширите кругозір і внесете щось новеньке.

Набір іграшок для дівчаток може включати в себе що завгодно, залежно від уподобань Вашої малечі. Вибрати підходящий варіант, особливо на подарунок, не так-то просто. Хтось захоплюється кулінарією і набір іграшкового посуду буде до речі, а хтось обожнює грати в ляльки, тому оригінальний ляльковий будиночок стане бажаним подарунком.

Але все ж, більшість дівчаток мріють вирости такими ж красивими, хазяйновитими та розумними, як мама. Саме тому іграшкові набори для дівчаток включають так багато комплектів з косметикою, біжутерією та іншими дрібничками по догляду за собою. Також дитина вчиться готувати їжу, нехай навіть понарошку, привчається до порядку і чистоти. У таких іграх незамінними атрибутами стануть іграшкові совочки і швабри, дитячі фени і плойки, прасувальні дошки, які імітують справжні предмети побуту. Все це виконано спеціально для дітей, тому абсолютно безпечно для їх використання.

На сторінках нашого інтернет-магазину Toys батьки знайдуть набори конструктора, виконаного спеціально для дівчаток. Вони, зазвичай, відрізняються рожевою або бузковою гамою кольорів, а також сюжетною лінією, цікавою для дівчат. Такі іграшки допомагають розвивати фантазію, образне і конструкторське мислення. Всілякі рольові ігри сприяють формуванню правильної самооцінки Вашої дитини, при цьому навчають акуратності, відповідальності та пильності.

Цікаві набори для творчості з трафаретами і наклейками допоможуть проявити мистецькі здібності Вашої дитини. Крихітка зможе наряджати лялечок на свій смак, підібрати аксесуари, що розвине фантазію і творчі навички.

Ми здійснюємо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя та інші міста України. Наші ціни на іграшки Вас приємно здивують!