рус.  

Надувні басейни

Всего товаров: 71

Надувний басейн купити - спекотне літо не пропустити!

Літо - найпрекрасніший період у році, коли всі діти з радістю проводять час на вулиці, морі або дачі. І звичайно ж, в спекотні дні дуже хочеться зануритися в прохолодну водичку. Але не завжди ж є можливість поїхати у відпустку, та й що цю відпустку, пару тижнів і все, а хочеться плескатися у воді, придумуючи все нові і нові розваги. У такому випадку, Ви потрапили саме в той розділ нашого інтернет-магазину Toys, який вам просто необхідний, і це «Надувні басейни». Саме тут ви зможете купити надувний басейн, який точнісінько відповідає Вашим вимогам.

Якщо ваш малюк ще зовсім маленький і ще навіть ходити не навчився, тоді вам варто вибрати для нього басейн дитячий надувний, який найчастіше зроблений зі спеціальним укриттям від сонця у формі будиночка або пальми або просто маленького розміру, в якому швидко прогрівається вода, і дитинка себе буде дуже зручно в ньому почувати. Для діток страшого віку підійдуть надувні басейни Intex з трьома чи більше надувними кругами бічної стінки. Або можна відразу купити сімейний надувний басейн, який дозволить відпочивати в ньому більш ніж двом людям одночасно. Так Ви зможете наглядати за своїми дітьми і одночасно теж хлюпатися в прохолодній водичці під теплими променями літнього сонечка.

І звичайно, варто відразу подбати про додаткові аксесуари для басейнів, таких як спеціальна помпа, ремонтний комплект і навіть спеціальний тент для басейну, за допомогою якого можна набагато рідше займатися чищенням листя та іншого сміття, яке може принести вітер.

Наш інтернет-магазин Toys дитячих іграшок надає не тільки іграшки за найнижчими цінами, а й доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!