рус.  

Медичні набори та аксесуари

Всего товаров: 63

Як вибрати дитячий набір доктора?

Багато батьків вже в курсі, наскільки корисними та пізнавальними для розвитку їхньої дитини є сюжетно-рольові ігри. Вони можуть здатися лише цікавими забавами, але це також і навчальний процес, який дозволяє адаптувати Вашого карапуза до дорослого життя і познайомити з навколишнім світом.

Дитячий набір доктора обов'язково втягне Вашу дитину в цікаву гру, дозволивши відчути себе на місці дорослого. Іграшка допоможе йому не тільки розвинути уяву, образне мислення і розширити кругозір, але також проявити його акторську майстерність. Адже багато малюків бояться дядь і тьоть в строгих халатах, а перевтілення у лікаря піде їм на користь, позбавивши від страху. Таким чином, наступний прийом у педіатра або стоматолога не буде перетікати в сльози і поганий настрій. Дитячі набори доктора допомагають в ігровій формі пояснити Вашому карапузові, що зовсім не варто боятися медичних співробітників, тому що вони хочуть допомогти, а не тільки зробити неприємно або навіть боляче.

Разом з малечею Ви зможете придумати і обіграти багато цікавих сюжетів і сценаріїв, в яких дитина буде виступати як в ролі пацієнта, так і самого лікаря. Ваш малюк навчиться робити уколи своїм плюшевим ведмежатам, прислухатися до серцебиття улюбленої вантажівки або вилікує свого робота-трансформера від сторонніх шумів. Тепер від нього залежатиме хороше самопочуття і здоров'я його маленьких пацієнтів, незважаючи на те, що його диплом іграшковий.

Переймаючись питанням, як вибрати ігровий набір доктора, слід зрозуміти, кому Ви купуєте цю іграшку. Якщо Ви обираєте комплект на подарунок, то буде доречніше купити лікарський набір в спеціальній валізці. Дитячий медичний набір може поставлятися також в звичайному поліетилені або на планшеті. Така іграшка підійде, якщо Ви обираєте нову іграшку для свого чада. Але найцікавішою моделлю, мабуть, є ігрові набори з візком для надання невідкладної допомоги. Це великий простір для дитячої фантазії, адже деталей там просто не злічити! Ще є іграшкові ветеринарні набори, що дозволяють грати в доктора для тварин, дитячі мікроскопи з пінцетом, скельцями і пробірками, щипцями і бинтами, а також ігри в лікаря на операції за допомогою комплекту з наочним торсом людини в розрізі.

Знайти гру доктор дуже просто, а от вибрати з великого асортименту інтернет-магазину Toys буде нелегко, тим більше, що всі іграшки поставляються хорошої якості і за приємною ціною. Ми здійснюємо доставку іграшок в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя та інші міста України.