рус.  

Фінгерборди

Всего товаров: 7

Чи потрібно купити фінгерборд дитині?

Фінгерборди не можна віднести до останніх новинок в світі іграшок, але не всім малюкам вони ще знайомі. Fingerboard з англійської мови перекладається як «дошка для пальців», що повністю відображає суть гри з нею. Фінгером необхідно грати за допомогою тільки лише пальців рук і своєї спритності. Здійснюйте рухи, утримуючи міні-скейт вказівним і середнім пальцями. Словом, робите все так само, якби Ви каталися на ногах. Найпершою компанією з виробництва фінгербордів по праву вважається Tech Deck. Під цим американським брендом і донині, починаючи з 1998 року, випускаються так звані «пальчикові скейти».

Якщо Ваше чадо мріє займатися екстремальними видами спорту, а Ви, як свідомий батько, турбуєтеся про його безпеку і здоров'я, то купити фінгерборд, а може і цілий скейт-парк для нього - це відмінне рішення. Повноцінного катання на скейті це, звичайно ж, не замінить, але подарує Вашій дитині тільки найпозитивніші емоції!

Фінгерпарк з його трамплінами, рампами і перилами дозволяє Вашій дитині тренувати ефектні трюки, такі як, слайди, фліпи або грінди. Від такої захоплюючої гри буде складно відірватися не тільки дитині, а й багатьом підліткам. Мініатюрний скейтпарк у Вашому розпорядженні! Купуйте ігрові набори з фінгербордами і влаштовуйте разом з друзями справжні змагання, удосконалюючи свої навички та відточуючи рухи. Така активна гра чудово тренує спритність, кмітливість, координацію рухів, злагодженість дій і дрібну моторику рук.

Крім фінгербордів в інтернет-магазині Toys Ви можете знайти фінгербайки. Такі іграшки є зменшеною копією велосипеда BMX, а всі трюки на ньому виконуються за допомогою пальців рук. Зазвичай такі іграшки виконані з комбінації пластика і металу, що робить їх довговічними. Вони не тільки зовні схожі, але і повністю функціональні: є задні і передні гальма, сидіння, кермо, педалі, колеса, що обертаються. Для фінгербайка підходять ті ж скейт-парки, що і для фінгербордів. Дитина може спускатися по сходах, з'їжджати з перил, стрибати на рампу, робити вильоти і приголомшливі трюки не виходячи з дома! Від такої захоплюючої гри буде складно відірватися, адже вона приносить наіприємніші емоції і масу веселощів!

Крім цікавих іграшок за доступною ціною ми пропонуємо швидку доставку в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Запоріжжя та інші міста України.