(050) 353-42-88
рус.  

Фінгерборди

Дивно, але чомусь таку іграшку ми не знайшли

Що робити?
Уточніть ваш запит
Подивіться наші популярні товари

Всі популярні іграшкиПопулярні іграшки


Чи потрібно купити фінгерборд дитині?

Фінгерборди не можна віднести до останніх новинок в світі іграшок, але не всім малюкам вони ще знайомі. Fingerboard з англійської мови перекладається як «дошка для пальців», що повністю відображає суть гри з нею. Фінгером необхідно грати за допомогою тільки лише пальців рук і своєї спритності. Здійснюйте рухи, утримуючи міні-скейт вказівним і середнім пальцями. Словом, робите все так само, якби Ви каталися на ногах. Найпершою компанією з виробництва фінгербордів по праву вважається Tech Deck. Під цим американським брендом і донині, починаючи з 1998 року, випускаються так звані «пальчикові скейти».

Якщо Ваше чадо мріє займатися екстремальними видами спорту, а Ви, як свідомий батько, турбуєтеся про його безпеку і здоров'я, то купити фінгерборд, а може і цілий скейт-парк для нього - це відмінне рішення. Повноцінного катання на скейті це, звичайно ж, не замінить, але подарує Вашій дитині тільки найпозитивніші емоції!

Фінгерпарк з його трамплінами, рампами і перилами дозволяє Вашій дитині тренувати ефектні трюки, такі як, слайди, фліпи або грінди. Від такої захоплюючої гри буде складно відірватися не тільки дитині, а й багатьом підліткам. Мініатюрний скейтпарк у Вашому розпорядженні! Купуйте ігрові набори з фінгербордами і влаштовуйте разом з друзями справжні змагання, удосконалюючи свої навички та відточуючи рухи. Така активна гра чудово тренує спритність, кмітливість, координацію рухів, злагодженість дій і дрібну моторику рук.

Крім фінгербордів в інтернет-магазині Toys Ви можете знайти фінгербайки. Такі іграшки є зменшеною копією велосипеда BMX, а всі трюки на ньому виконуються за допомогою пальців рук. Зазвичай такі іграшки виконані з комбінації пластика і металу, що робить їх довговічними. Вони не тільки зовні схожі, але і повністю функціональні: є задні і передні гальма, сидіння, кермо, педалі, колеса, що обертаються. Для фінгербайка підходять ті ж скейт-парки, що і для фінгербордів. Дитина може спускатися по сходах, з'їжджати з перил, стрибати на рампу, робити вильоти і приголомшливі трюки не виходячи з дома! Від такої захоплюючої гри буде складно відірватися, адже вона приносить наіприємніші емоції і масу веселощів!

Крім цікавих іграшок за доступною ціною ми пропонуємо швидку доставку в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Запоріжжя та інші міста України.