(050) 353-42-88
рус.  
Шановні покупці! На даний момент номери, вказані на сайті, недоступні.
Для зв'язку з нами телефонуйте за номером 0676227480 або пишіть у Зворотній зв'язок.

Тип товару
Вік
Виробник
Стать
Країна-виробник
Ціна
Колір

Брязкальця для новонароджених

Всего товаров: 238

Які купити брязкальця для немовлят?

Пізнання дитиною навколишнього світу і його адаптація до всього незвіданого починається вже з перших днів після народження. Тому дуже важливо приділяти цьому процесу особливу увагу, допомагаючи малюку розвиватися. Дитина вбирає інформацію ззовні як губка, розширюючи свій кругозір.

Якщо незабаром Ви очікуєте поповнення в родині, то саме час купити брязкальця для новонароджених, адже це перші іграшки, з якими діти починають свою подорож у величезний новий світ. Брязкальця для дітей - це не просто спосіб захоплюючого проведення часу, але і цілий навчальний посібник. Покажіть дитині різнокольорове брязкальце і почекайте, поки дитина сфокусує на ній свою увагу. Потім поторохтіть нею, щоб ще більше зацікавити малюка. Таким чином, Ви будете розвивати його зорове і слухове сприйняття. Коли карапуз зможе сам тримати в ручках іграшку, то ігрові можливості ще більше розширяться, допомагаючи малюку самому витягувати з неї звуки, вивчати її будову і навіть смак, розвиваючи тактильні навички та координацію рухів.

Серед розмаїття товарів, представлених на ринку іграшок, можна побачити різні дитячі брязкальця, що відрізняються матеріалами виготовлення і своїм призначенням.

Зовсім не важливо, яку іграшку для найменших Ви оберете - з дерева, текстилю або пластмаси. Найголовніше, щоб іграшки відповідали встановленим нормам і стандартам якості, а саме, були екологічно чистими і не містили тендітних дрібних деталей, які можна проковтнути.

Купити брязкальце або набір брязкалець, які підходять під усі вищеперелічені критерії, та ще й за низькою ціною Ви зможете в інтернет-магазині Toys. У нашому магазині дитячих іграшок існує опція доставки в Київ, Дніпропетровськ, Одесу, Львів, Запоріжжя, Харків та інші міста України зовсім недорого!