рус.  

Ігрові фігурки

Всего товаров: 374

Вибрати фігурки героїв або купити колекційні фігурки?

Сюжетно-рольові ігри, мабуть, можна назвати найулюбленішими у більшості дітей. Це зовсім не дивно, адже перевтілитися в улюбленого героя мультфільму або казкового персонажа - це так весело і цікаво! А за допомогою ігрових фігурок малюк і зовсім зможе відтворити улюблену серію з мультика або придумати свій власний сюжет, який може кардинально відрізнятися від звичної історії.

Таке проведення часу не тільки розважить Вашу дитину, але й розширить її кругозір, розвине образне і абстрактне мислення, уяву. Крім того, ігри такого роду дозволяють стати більш впевненим у собі і товариським, адже грати можна не тільки одному, але і в компанії однолітків.

В інтернет-магазині Toys можна купити ігрові фігурки на будь-який смак в залежності від уподобань Вашої дитини. Хлопчаки неодмінно оцінять колекційні фігурки Черепашок-ніндзя, представивши себе в команді Мікеланджело, Донателло, Рафаеля і Леонардо, які в черговий раз рятують своє місто від витівок кренків і Шреддера - беззмінного лідера клану Фут. До смаку хлопцям припадуть також різні військові фігурки. Це можуть бути фігурки солдатів різних армій і епох з деталізованою зброєю, підставкою або навіть військовою технікою в комплекті.

Дівчаткам же швидше сподобаються фігурки героїв популярного мультфільму «Свинка Пеппа», які можуть стояти, сидіти, рухати ручками і ніжками. З таким комплектом дитина зможе легко обіграти життя мультиплікаційних героїв, а також засвоїти корисні знання, які мама розповість або покаже на прикладі знайомих персонажів.

Набір ігрових фігурок дозволяє дитині повністю зануритися в ігровий процес, понурити у вигаданий світ, де він сам придумує героїв, сюжет і фінал історії. На Ваш вибір є як фігурки супергероїв всесвіту Марвел, так і універсальні фігурки чоловічків, які будуть доречні в більшості ігор Ваших дітей. До того ж, ціна на такий набір істотно нижче, ніж якщо Ви будете купувати фігурки персонажів окремо.

Крім іграшок високої якості ми надаємо своїм покупцям швидку доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Запоріжжя, Одесу та інші міста України. Наші менеджери готові допомогти Вам з вибором іграшок, підказати оптимальне рішення, а також підібрати альтернативні варіанти при здійсненні покупок на нашому сайті.