рус.  

Подарунки для новонароджених

Всего товаров: 3
Інтернет-сторінка товарів, де можна знайти оригінальні подарунки і сувеніри на будь-який смак, кишеню, побажання і для будь-яких потреб. Тут зібрані тільки найкращі варіанти, які безумовно сподобаються Вам і Вашим близьким, а також тим, кому призначений сувенір в якості подарунка.

Збираючись на День Народження, голова будь-якого запрошеного забита думками про хороше і потрібному подарунок. Ми часто вибираємо непотрібні речі, тому погортайте сторінки цієї категорії і виберіть щось правильне, оригінальне і необхідне. Подарунки та сувеніри своїми руками являє набір українського бренду «Данко Тойс». Незвичайний, але дуже оригінальний набір 2 в 1, так як призначений і для батьків і для малят. Данко пропонує зробити зліпок ніжки крихти, красиво оформити його в рамочку.Такий творчий набір не тільки надовго «увічнить» малесеньку ніжку дитини, але і доставить море позитивних емоцій в процесі створення шедевра. І як буде цікаво подивитися виросло дитині на зліпок своєї маленької ступні. Та й батькам приємно буде згадати ті часи.

Популярністю користуються подарунки та сувеніри ручної роботи. З кожним роком попит на такі товари зростає і це не дивно, адже хочеться відрізнятися, навіть при виборі подарунка комусь. Любителям тематичних подарунків Ви можете підібрати щось в українському стилі, з символікою України або тієї країни, яку хотілося б відвідати.

Ці та інші подарунки і сувеніри купити з доставкою додому або до найближчого відділення пошти можна на цій сторінці, на якій представлені найсвіжіші подарунки і сувеніри для дітей і дорослих. Живете на Сході або в центрі України, не переживайте, ми оформимо доставку замовленого вами товару в будь-яке місто, а може, і країну: Київ, Одеса, Миколаїв, Хмельницький, Харків, Запоріжжя, Мелітополь, Кривий Ріг, Дніпро. У будь-яке місто доставимо найкращі подарунки і сувеніри дешево, швидко і максимально комфортно для Вас. При замовленні наші менеджери зв'яжуться з Вами для уточнення інформації та через кілька днів, той самий сувенір зі сторінки інтернет-магазину Тойс, виявиться у Вас в руках!