рус.  

Дитячі вертольоти, літаки

Всего товаров: 49

Нова забава для хлопців - іграшкові вертольоти!

Малюк дивиться на пролітаючий над його головою вертоліт і хоче дотягнутися до нього своїми маленькими рученятами, щоб зрозуміти, як влаштований ця цікава штуковина. Щоб допомогти дитині в пізнанні світу «великих птахів» компанія виробник пропонує купити іграшку вертоліт, за допомогою якої дитина зрозуміє, з яких частин він складається, як він літає, як він здійснює посадку.

Для більш дорослих діток можна купити вертоліт на радіоуправлінні і допомогти дитині в процесі навчання управління такого роду іграшками. Малюк зможе розібратися з процесом польоту, рухаючи спеціальні важелі на пульті управління і спостерігаючи, як літак починає самостійний підйом у повітря, як він летить і чому не падає. Всі ці питання будуть з’являтися в дитячій голові, і він обов'язково захоче у всьому цьому розібратися, відповідно, звернеться за допомогою до батьків і книжок.

Таким чином, за допомогою різних іграшкових вертольотів, бойових і військових, маленький хлопчик не тільки весело проведе свій час спільно з батьками або за самостійною грою, але і буде розвивати абстрактне мислення, конструкторські навички, логіку і координацію рухів, і що важливо, дрібну моторику рук, що знадобиться дитині на всіх етапах розвитку.

З вертолітом на пульті радіоуправління варто грати тільки на вулиці, оскільки іграшка може скинути якусь цінну річ з полиці, розбити мамину улюблену вазу або налякати Вашу кішку. Плюс дитячої іграшки в тому, що у дворі всі дітлахи будуть просто в захваті від нового подарунка Вашої дитини! Гіроскопічний вертоліт буде виконувати всі команди штурмана в точності з тим, як малюк буде тиснути на кнопки пульта.

Наш інтернет-магазин Toys дитячих іграшок надає не тільки іграшки за найнижчими цінами, а й доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!